Agnieszka Radwańska, Viva! 1/2016
Fot. Iza Grzybowska
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Agnieszka Radwańska weźmie udział w Tańcu z Gwiazdami!

Jak poradzi sobie na parkiecie?

Olga Figaszewska 7 stycznia 2019 12:15
Agnieszka Radwańska, Viva! 1/2016
Fot. Iza Grzybowska

Wiosną na antenie Telewizji Polsat pojawi się nowa edycja programu Taniec z Gwiazdami. Z pewnością nie zabraknie emocji! Co wiemy na temat uczestników show? Na parkiecie swoje taneczne umiejętności zademonstrują m.in.: trener Daniel Qczaj, niepełnosprawna mistrzyni olimpijska Joanna Mazur, Justyna Żyła, Jakub Kucner, Macademian Girl, a także Dominika Tajner-Wiśniewska. Okazuje się, że do grona gwiazd dołączy także… Agnieszka Radwańska!

Agnieszka Radwańska weźmie udział w Tańcu z Gwiazdami

Niedawno Agnieszka Radwańska pożegnała się z profesjonalnym sportem. Jak przyznała, podjęła jedną z  najważniejszych decyzji swojego życia. Została podyktowana problemami zdrowotnymi. Wszyscy zastanawiali się, jak teraz będzie wyglądała jej przyszłość. Gwiazda  zdradziła niedawno, że w pierwszej kolejności zajmie się pozasportowym projektem.

„Chcę rozwinąć krakowski hotel Aga Tenis Apartments w sieć we wszystkich dużych miastach. Nareszcie będziemy też częściej siedzieć z mężem na własnej kanapie, niż na kanapach w hotelach”, mówiła niedawno w wywiadzie dla Newsweeka. To nie koniec wyzwań. Przyszedł czas na nowe doświadczenia! Jednym z nich jest udział w show Telewizji Polsat!

Jak donosi Pudelek.pl tenisistka weźmie udział w najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami. „Będzie niewątpliwie największą gwiazdą i wzbudzi dużo emocji. Wszyscy w produkcji są zachwyceni że udało się przekonać taką osobowość do udziału”, zdradza źródło portalu.

Czy rzeczywiście doniesienia okażą się prawdziwe? O tym przekonamy się wkrótce! Nie mamy wątpliwości, że jeśli Agnieszka Radwańska pojawi się w show, to z pewnością zachwyci na parkiecie Tańca z Gwiazdami!  

 

Agnieszka Radwańska, VIVA! 01/2016
Fot. Iza Grzybowska/Voyk

Agnieszka Radwańska
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.