Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Radwańska szczerze o ciąży: „Na początku było trochę obawy i nerwów”

„To jest dla mnie nowa sytuacja i nowa odpowiedzialność. Zupełnie inny etap w życiu”

Olga Figaszewska 12 lutego 2020 15:51
Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Agnieszka Radwańska i jej mąż, Dawid Celt wkrótce po raz pierwszy zostaną rodzicami. Dla tenisistki to prawdziwa rewolucja. Przyszła mama nie ukrywa swojego szczęścia. Jak czuje się na początku ciąży? O tym opowiedziała w nowym wywiadzie.

Agnieszka Radwańska o samopoczuciu w ciąży

Szczęśliwą nowiną sportsmenka podzieliła się z obserwatorami za pośrednictwem Instagrama.

„Przyszedl czas na nowy etap w zyciu☺️🤰 #szczesliwa #rodzinasiepowieksza #będęmamą", napisała pod koniec stycznia na Instagramie Agnieszka Radwańska.

Niedawno w wywiadzie dla viva.pl tenisistka opowiedziała o tym, że stara się utrzymać aktywność fizyczną w ciąży. ,,Troszkę gram w tenisa, ale bardzo spokojnie. I jeszcze pewnie parę razy wyjdę na kort. Ze dwa lata temu jedna z zawodniczek brała udział w turniejach do szóstego miesiąca ciąży, ale uważam, że to przesada. Zawsze byłam fanką rolek i roweru i z tym akurat muszę się niestety pożegnać na te kilka miesięcy. Dmucham na zimne", zdradziła Katarzynie Piątkowskiej.

Agnieszka Radwańska nie poznała jeszcze płci dziecka. Przyszli rodzice nie zastanawiali się też nad imieniem dla maleństwa. ,,Będziemy się nad tym zastanawiać później. A że termin porodu mam w wakacje, to mamy jeszcze dużo czasu na myślenie. Cieszę się, że urodzę w lecie. Będę miała mniej ubierania, gdy będę wychodzić na spacery", dodała.

W najnowszym wywiadzie zdradziła, że początki ciąży były dla niej bardzo stresujące.

,,No na pewno te priorytety się zmieniają. Oczywiście, na początku było trochę obawy i trochę nerwów, co będzie, jak będzie i czy dam radę. Teraz troszkę się uspokoiłam, ale myślę, że te nerwy wrócą gdzieś tam w końcówce. Tak naprawdę wiadomo, że to jest dla mnie nowa sytuacja i nowa odpowiedzialność. Zupełnie inny etap w życiu", mówi Agnieszka Radwańska w rozmowie ze sport.pl.

Na szczęście zawsze może liczyć na wsparcie i rady doświadczonych koleżanek.

,,Na szczęście mam dużo koleżanek, mających dwójkę - trójkę dzieci i już służą poradą, opowiadają, co i jak, więc nauczycielek będę miała sporo. To jest fajna sprawa, bo jednak można coś przeczytać w książce, coś obejrzeć, ale jednak w praktyce jest inaczej, więc ja sama będę się tego uczyć, ale mam nadzieję, że podołam", dodaje gwiazda.

Gwiazda opowiedziała również o tym, jak zareagowali najbliżsi na wieść o powiększeniu rodziny! „Wszyscy są szczęśliwi i z niecierpliwością czekają”, zdradziła.  

Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.