Agnieszka Radwańska, Viva! 1/2016
Fot. Iza Grzybowska
O NICH JEST GŁOŚNO

Agnieszka Radwańska jest w ciąży?! Fani mają na to dowody!

To dlatego przeszła na sportową emeryturę?!

Olga Figaszewska 27 grudnia 2018 07:54
Agnieszka Radwańska, Viva! 1/2016
Fot. Iza Grzybowska

Niedawno Agnieszka Radwańska pożegnała się z zawodowym sportem, przede wszystkim ze względów zdrowotnych. Teraz fani sugerują, że gwiazda zrezygnowała z kariery na rzecz rodziny. Na najnowszych zdjęciach tenisistki dopatrzyli się... ciążowego brzuszka?! 

Agnieszka Radwańska jest w ciąży?! 

Plotki o ciąży Agnieszki Radwańskiej powracają niczym bumerang. Do tej pory skupiała się przede wszystkim na karierze. Była u szczytu sławy i zasilała elitarne grono najlepszych tenisistek świata. Teraz, kiedy po trzynastu latach przeszła na sportową emeryturę coś się zmieni?

„Oczywiście, że chcę mieć dzieci. Przecież w tenisa nie będę grała całe życie. (...) Zastanawialiśmy się z Dawidem, czy nasze dzieci będą grały w tenisa. Doszliśmy do wniosku, że nie będą miały innej opcji. Chyba, że ewidentnie nie będą się do tego nadawały”, mówiła niedawno w wywiadzie dla VIVY!. „Na takie naprawdę normalne życie przyjdzie czas, jak pójdę na emeryturę. Wtedy będzie też czas na dzieci. I na inne sporty, na przykład narty. Tyle lat już nie jeździłam, a bardzo za tym tęsknię”, dodała. 

Fani nie mają wątpliwości, że Agnieszka Radwańska i Dawid Celt spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Dowodem ma być ostatnie zdjęcie tenisistki, które opublikowała z okazji świąt Bożego Narodzenia.  Dostrzegają na nim wyraźnie zarysowany ciążowy brzuszek! 

„Kwitniesz w tej ciąży🤰🤱. Już widać brzuszek. Wow, you are really pregnant🤰🤱. Looking beautiful..... ”, „”Dzidziuś w drodze? Widać brzuszek”, czytamy w komentarzach.

Czy mają rację? Jeśli tak się stanie z pewnością tenisistka sama podzieli się z fanami szczęśliwą nowiną za pośrednictwem Instagrama! 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Merry Christmas everyone!!! 🎅❤☃️❄ Wesolych Świąt!!!

Post udostępniony przez Aga Radwanska (@aradwanska)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#cracow is best at Xmas 😍 #krakow najlepszy w Święta 👍☃️🎄🎁

Post udostępniony przez Aga Radwanska (@aradwanska)

Agnieszka Radwańska, Dawid Celt, VIVA! 2Agnieszka Radwańska, Dawid Celt, VIVA! 26/2016, jamnik6/2016, jamnik
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Agnieszka Radwańska, Dawid Celt, VIVA! 26/2016, jamnik
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?