Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Fot. Marcin Tumasz
O NIEJ JEST GŁOŚNO!

Agnieszka Kaczorowska: „Bardzo chcę być mamą. Stanie się to w...”

Gwiazda opowiedziała o macierzyństwie i relacjach z mężem

Olga Figaszewska 12 października 2018 18:55
Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Fot. Marcin Tumasz

Niedawno w życiu Agnieszki Kaczorowskiej nastąpiła prawdziwa rewolucja. Na co dzień aktorka poświęca się własnemu biznesowi. Otworzyła szkołę tańca. A niedawno gwiazda stanęła na ślubnym kobiercu. W najnowszym wywiadzie Agnieszka Kaczorowska opowiedziała o walce z hejtem, kobiecości, relacjach z mężem i macierzyństwie!

Agnieszka Kaczorowska o biznesie, kobiecości i macierzyństwie

Agnieszka Kaczorowska dorastała na naszych oczach. Przeszła spektakularną metamorfozę od niepozornej dziewczynki do pewnej siebie kobiety. Aktorka zdaje sobie sprawę z tego, że widzowie postrzegają ją przez pryzmat roli Bożenki w Klanie. Chociaż jest wrażliwą, delikatną kobietą, lata pracy w show-biznesie i morderczych treningów nauczyły ją walki o siebie. To jej dało siłę. „Jestem, ambitna, wiem czego chcę i nie boję się dążyć do spełniania marzeń”, mówi w wywiadzie dla WP Kobieta.

Kiedy w mediach pojawiają się kolejne artykuły na jej temat, niekoniecznie przychylne, zupełnie się nimi nie przejmuje. „Musiałabym cierpieć średnio co trzy dni”, komentuje. Podobnie jest z hejtem. Na swoich profilach społecznościowych usuwa wszystkie negatywne komentarze. „Gdyby była w nich konstruktywna krytyka, to bym je zostawiała, ale jeszcze nie widziałam komentarza na moim profilu, który byłby merytoryczną uwagą. (…) Na moim Instagramie na pewno nie będzie na to miejsca”, zakończyła. 

Agnieszka Kaczorowska kocha aktorstwo, ale taniec jest jej największą pasją. Otworzyła własną szkołę tańca Danceworld by Agnieszka Kaczorowska. W pewnym momencie zdobywanie kolejnych medali i pucharów przestało dawać jej satysfakcję. „Nie bawi mnie już bezpośrednia rywalizacja. Szkołę traktuję poniekąd jako misję. Dostałam talent do tańca, wykorzystałam swoją szansę i teraz chcę dać światu coś od siebie, dodaje w rozmowie z Klaudią Stabach. W dodatku cały czas się rozwija.

Ten rok jest dla niej wyjątkowy. Agnieszka Kaczorowska skupia się na planach zawodowych i budowaniu relacji z mężem. „Najlepiej odnajduję się w schemacie, gdy mam dużo pracy, ale mam też czas dla znajomych i rodziny. To taka idealna równowaga, nad którą nieustannie trzeba pracować i jej pilnować”, dodaje.

Z Maćkiem tworzą zgrany duet również na parkiecie. Czym urzekł ją mąż? Na co zwróciła uwagę? Agnieszka Kaczorowska przyznaje, że w mężczyznach ceni przede wszystkim dojrzałość emocjonalną i umiejętność inteligentnego dyskutowania.  „Nie ma rzeczy, której nie zrobiłabym dla Maćka”, dodaje. Czy para wkrótce zdecyduje się na powiększenie rodziny?

„Bardzo chcę być mamą. Na razie zostawmy to losowi, wychodzę z założenia, że stanie się to w najbardziej odpowiednim dla nas momencie”, odpowiada gwiazda. I zaznacza, że chciałaby być podobna do swojej mamy. Zależy jej na tym, by jej pociechy były otwarte na ludzi i świat. Gdyby któreś z nich w przyszłości chciało się rozwijać tanecznie, nie będzie odwodziła ich od tego pomysłu. 

Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Fot. Marcin Tumasz

Agnieszka Kaczorowska, suknia ślubna Agnieszki Kaczorowskiej, ślub Agnieszki Kaczorowskiej
Fot. Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczyński

Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela
Fot. Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczyński

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.