Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela
Fot. Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczyński
O NICH JEST GŁOŚNO

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela zostali rodzicami!

Serdecznie gratulujemy!

Ksenia Krasko 28 lipca 2019 09:45
Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela
Fot. Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczyński

We wrześniu zeszłego roku Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela wzięli ślub, a w Sylwestra ogłosili, że za kilka miesięcy zostaną rodzicami. Tancerka właśnie urodziła córeczkę!

Agnieszka Kaczorowska urodziła córkę

Agnieszka Kaczorowska-Pela została mamą! Tancerka wyznała w jednym z wywiadów, że datę porodu wyznaczono na letni miesiąc. Nie ukrywała też, że wraz z mężem spodziewają się córki. Młodzi rodzice  nie zdradzili jeszcze imienia dziecka.

,,Zostaliśmy oblani miłością. ❤️ 26 lipca na świat przyszła nasza kruszynka, nasz cud, nasze szczęście. ❤️❤️ Rodzinka w komplecie. ❤️❤️", napisała na Instagramie. Gwiazda podzieliła się z fanami niezwykłą fotorelacją. Kadry chwytają za serce! 

Młodzi rodzice spełnili niedawno jedno ze swoich marzeń i stali się posiadaczami nowego, wspaniałego domu, do którego mają się wprowadzić po narodzinach swojej pociechy. ,,Oto my - specjaliści od spełniania swoich marzeń. Kilka miesięcy zawirowań mieszkaniowo-kredytowych, ale było warto! Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami swojego miejsca na ziemi, miejsca, w którym stworzymy prawdziwy DOM dla naszej Pelakowej rodzinki”, pisała wtedy Agnieszka Kaczorowska-Pela. Wcześniej wyprawiła fantastyczne baby shower, w towarzystwie męża Macieja, obu przyszłych babć i bliskich przyjaciółek.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego! 

 

Kaczorowska z mężem VIVA! Mama
Fot. Olga Majrowska

Sylwester gwiazd 2018/2019: Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela
Fot. Instagram @aga_kaczor

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.