Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela
Fot. Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczyński
O NICH JEST GŁOŚNO

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela zostali rodzicami!

Serdecznie gratulujemy!

Ksenia Krasko 28 lipca 2019 09:45
Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela
Fot. Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczyński

We wrześniu zeszłego roku Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela wzięli ślub, a w Sylwestra ogłosili, że za kilka miesięcy zostaną rodzicami. Tancerka właśnie urodziła córeczkę!

Agnieszka Kaczorowska urodziła córkę

Agnieszka Kaczorowska-Pela została mamą! Tancerka wyznała w jednym z wywiadów, że datę porodu wyznaczono na letni miesiąc. Nie ukrywała też, że wraz z mężem spodziewają się córki. Młodzi rodzice  nie zdradzili jeszcze imienia dziecka.

,,Zostaliśmy oblani miłością. ❤️ 26 lipca na świat przyszła nasza kruszynka, nasz cud, nasze szczęście. ❤️❤️ Rodzinka w komplecie. ❤️❤️", napisała na Instagramie. Gwiazda podzieliła się z fanami niezwykłą fotorelacją. Kadry chwytają za serce! 

Młodzi rodzice spełnili niedawno jedno ze swoich marzeń i stali się posiadaczami nowego, wspaniałego domu, do którego mają się wprowadzić po narodzinach swojej pociechy. ,,Oto my - specjaliści od spełniania swoich marzeń. Kilka miesięcy zawirowań mieszkaniowo-kredytowych, ale było warto! Jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami swojego miejsca na ziemi, miejsca, w którym stworzymy prawdziwy DOM dla naszej Pelakowej rodzinki”, pisała wtedy Agnieszka Kaczorowska-Pela. Wcześniej wyprawiła fantastyczne baby shower, w towarzystwie męża Macieja, obu przyszłych babć i bliskich przyjaciółek.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego! 

 

Kaczorowska z mężem VIVA! Mama
Fot. Olga Majrowska

Sylwester gwiazd 2018/2019: Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela
Fot. Instagram @aga_kaczor

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…