O NIEJ JEST GŁOŚNO

Agnieszka Kaczorowska podzieliła się z fanami cudownym teledyskiem ze ślubu!

Zobacz, jak wyglądał najważniejszy dzień w jej życiu!

Olga Figaszewska 13 października 2018 16:30

Agnieszce Kaczorowskiej i Maciejowi Peli wciąż towarzyszą emocje tego wyjątkowego dnia. Niedawno para przysięgała sobie miłość. Uroczystość zaślubin odbyła się w malowniczej Toskanii. „Było piękniej niż w naszych najśmielszych marzeniach...”, pisała gwiazda na swoim Instagramie. W sieci pojawiły się już zjawiskowe zdjęcia ze ślubu pary. Tym razem aktorka podzieliła się z fanami kolejną niespodzianką! Opublikowała teledysk z najważniejszego dnia w swoim życiu!

Teledysk ślubny Agnieszki Kaczorowskiej

Fani coraz częściej zasypują Agnieszkę Kaczorowską pytaniami w kwestii organizacji ślubu i wesela. Gwiazda zdradziła, że wraz z mężem wszystko zorganizowali sami „Nie wynajmowaliśmy żadnej firmy weddingowej... w dniu wydarzenia bardzo pomogli nam nasi najbliżsi z dekoracjami, kwiatami i innymi szczegółami. Jednak nasze przygotowania trwały wiele miesięcy i wymagały poświęcenia sporo czasu na dopięcie tak wielu spraw i to jeszcze w obcym kraju.🙈 To jednak ogromna satysfakcja, gdy efekt końcowy jest zniewalająco piękny...jak ze snów”, zdradziła.

W sieci pojawił się już teledysk z dnia ślubu! Jak wyglądał ich dzień? Sprawdźcie!  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#teaser 👰🏼🤵🏻 ...a całość na YouTube’ie 👉🏻 LINK w opisie profilu ! __________________ Dziękujemy @eachoneteachone.pl za przecudne video! 👌🏻 __________________ Więcej słów nie potrzeba...oglądajcie, a ja się będę wzruszać dalej.😌 #Pelakiwpodróży #Tuscany #Italy #weddinginTuscany @stworzklimat @violapiekut @signorleone.official @kolorowekredki @thelovebrzozowski @dubasagnieszka @yolechkas_island @aniagarwolinska @grzegorzlosiak @joanna.pela @zbigniewgarwolinski @inskigarwol @zuzan_na @chrupek_zciekawosci @pitoreeek @arcadiusmauritzofficial @evel.mauritz @_via_chrystyna @emotionimage @marcintumasz @marek_podolczynski @dancenaturalsofficial #dancenaturalsPoland

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

 

Wideo

Ten kosmetyk zmniejszy widoczność zmarszczek w ciągu jednej nocy!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Niezwykła rozmowa z Grażyną Torbicką o jej wszystkich miłościach. A Remigiusz Mróz zdradza nam tajemnice swojego sukcesu!