Kaczorowska z mężem VIVA! Mama
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Maciej Pela o żonie: „Moja żona to bohaterka!”

Szczęśliwi rodzice podzielili się wyjątkową, rodzinną sesją

Olga Figaszewska 28 lipca 2019 17:51
Kaczorowska z mężem VIVA! Mama
Fot. Olga Majrowska

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela dwa dni temu zostali rodzicami! Małżeństwo powitało na świecie swoją córeczkę. Cudowną informację opublikowali za pośrednictwem mediów społecznościowych. To dla nich wyjątkowy czas! Teraz świeżo upieczony tata opublikował poruszający wpis, który opatrzył niezwykłymi kadrami.

Maciej Pela o żonie 

,,Zostaliśmy oblani miłością. ❤️ 26 lipca na świat przyszła nasza kruszynka, nasz cud, nasze szczęście. ❤️❤️ Rodzinka w komplecie. ❤️❤️", napisała Agnieszka Kaczorowska-Pela. 

Aktorka i tancerka przyznała, że narodzin córeczki były najpiękniejszą chwilą. ,,Pragnę jeszcze dodać, że będę pięknie wspominać ten dzień. Czułam, że jestem w świetnych rękach. Dziękuję z całego serca całemu profesjonalnemu zespołowi z @moja_polozna_jaworskana czele. No i @maciek.pela 😘 bez Ciebie nie dałybyśmy rady !", dodała. 

Szczęśliwemu tacie również trudno było ukrywać emocje. I trudno się dziwić. Tancerz opublikował kolejny rodzinny portret, na którym widać  ogromną radość i zmęczenie świeżo upieczonych rodziców. 

,,Moja żona to bohaterka! @agakaczor kocham i dziękuję! ❤️Stan na 28.07 - liczba zmienionych pieluch: 8, kup: 2, snu: niewiele, endorfin: niezliczona ilość!", napisał. 

Gratulujemy narodzin małej kruszynki i życzymy wszystkiego najlepszego! 

Kaczorowska z mężem VIVA! Mama
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…