Kaczorowska z mężem VIVA! Mama
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Maciej Pela o żonie: „Moja żona to bohaterka!”

Szczęśliwi rodzice podzielili się wyjątkową, rodzinną sesją

Olga Figaszewska 28 lipca 2019 17:51
Kaczorowska z mężem VIVA! Mama
Fot. Olga Majrowska

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela dwa dni temu zostali rodzicami! Małżeństwo powitało na świecie swoją córeczkę. Cudowną informację opublikowali za pośrednictwem mediów społecznościowych. To dla nich wyjątkowy czas! Teraz świeżo upieczony tata opublikował poruszający wpis, który opatrzył niezwykłymi kadrami.

Maciej Pela o żonie 

,,Zostaliśmy oblani miłością. ❤️ 26 lipca na świat przyszła nasza kruszynka, nasz cud, nasze szczęście. ❤️❤️ Rodzinka w komplecie. ❤️❤️", napisała Agnieszka Kaczorowska-Pela. 

Aktorka i tancerka przyznała, że narodzin córeczki były najpiękniejszą chwilą. ,,Pragnę jeszcze dodać, że będę pięknie wspominać ten dzień. Czułam, że jestem w świetnych rękach. Dziękuję z całego serca całemu profesjonalnemu zespołowi z @moja_polozna_jaworskana czele. No i @maciek.pela 😘 bez Ciebie nie dałybyśmy rady !", dodała. 

Szczęśliwemu tacie również trudno było ukrywać emocje. I trudno się dziwić. Tancerz opublikował kolejny rodzinny portret, na którym widać  ogromną radość i zmęczenie świeżo upieczonych rodziców. 

,,Moja żona to bohaterka! @agakaczor kocham i dziękuję! ❤️Stan na 28.07 - liczba zmienionych pieluch: 8, kup: 2, snu: niewiele, endorfin: niezliczona ilość!", napisał. 

Gratulujemy narodzin małej kruszynki i życzymy wszystkiego najlepszego! 

Kaczorowska z mężem VIVA! Mama
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.