Kaczorowska z mężem VIVA! Mama
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Maciej Pela o żonie: „Moja żona to bohaterka!”

Szczęśliwi rodzice podzielili się wyjątkową, rodzinną sesją

Olga Figaszewska 28 lipca 2019 17:51
Kaczorowska z mężem VIVA! Mama
Fot. Olga Majrowska

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela dwa dni temu zostali rodzicami! Małżeństwo powitało na świecie swoją córeczkę. Cudowną informację opublikowali za pośrednictwem mediów społecznościowych. To dla nich wyjątkowy czas! Teraz świeżo upieczony tata opublikował poruszający wpis, który opatrzył niezwykłymi kadrami.

Maciej Pela o żonie 

,,Zostaliśmy oblani miłością. ❤️ 26 lipca na świat przyszła nasza kruszynka, nasz cud, nasze szczęście. ❤️❤️ Rodzinka w komplecie. ❤️❤️", napisała Agnieszka Kaczorowska-Pela. 

Aktorka i tancerka przyznała, że narodzin córeczki były najpiękniejszą chwilą. ,,Pragnę jeszcze dodać, że będę pięknie wspominać ten dzień. Czułam, że jestem w świetnych rękach. Dziękuję z całego serca całemu profesjonalnemu zespołowi z @moja_polozna_jaworskana czele. No i @maciek.pela 😘 bez Ciebie nie dałybyśmy rady !", dodała. 

Szczęśliwemu tacie również trudno było ukrywać emocje. I trudno się dziwić. Tancerz opublikował kolejny rodzinny portret, na którym widać  ogromną radość i zmęczenie świeżo upieczonych rodziców. 

,,Moja żona to bohaterka! @agakaczor kocham i dziękuję! ❤️Stan na 28.07 - liczba zmienionych pieluch: 8, kup: 2, snu: niewiele, endorfin: niezliczona ilość!", napisał. 

Gratulujemy narodzin małej kruszynki i życzymy wszystkiego najlepszego! 

Kaczorowska z mężem VIVA! Mama
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.