Kaczorowska z mężem VIVA! Mama
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Kaczorowska-Pela na uroczym zdjęciu z córeczką 

,,Pewien rozdział skończony. Teraz wszystko dopiero się zaczyna!”

Olga Figaszewska 1 sierpnia 2019 09:51
Kaczorowska z mężem VIVA! Mama
Fot. Olga Majrowska

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela kilka dni temu po raz pierwszy zostali rodzicami! Zakochani powitali na świecie córeczkę! Szczęśliwa rodzina jest już w komplecie. Aktorka i tancerka niedawno wróciła do domu. Teraz mogą wspólnie cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. Gwiazda podzieliła się z fanami kolejną uroczą fotografią z maleństwem. Dodała kilka słów od siebie. 

Agnieszka Kaczorowska-Pela na wspólnym zdjęciu z córeczką 

Ich życie odmieniło się o 180 stopni. Agnieszka Kaczorowska-Pela wraz z mężem nie posiadają się ze szczęścia. 26 lipca na świat przyszedł owoc ich miłości. Świeżo upieczeni rodzice nie zdradzili jednak imienia maleństwa. 

,,Zostaliśmy oblani miłością. ❤️ 26 lipca na świat przyszła nasza kruszynka, nasz cud, nasze szczęście. ❤️❤️ Rodzinka w komplecie. ❤️❤️", napisała Agnieszka Kaczorowska-Pela kiedy dzieliła się z fanami szczęśliwą nowiną. Mogliśmy wtedy podziwiać piękną sesję zdjęciową wykonaną jeszcze w szpitalu. Teraz aktorka zamieściła na swoim Instagramie urocze zdjęcie z maleństwem. Gwiazda podzieliła się z wielbicielami pewną refleksją. 

Ktoś z fanów wysłał jej archiwalne nagranie, na którym cieszy się z wygranego turnieju, pytając, czy teraz będąc mamą czuje podobne emocje. Agnieszka Kaczorowska Pela postanowiła odpowiedzieć. 

„Takie piękne wspominki mi z rana wysyłacie, pytając czy to ten sam poziom radości właśnie osiągnęłam ”, mówi. 

„To zupełnie inny rodzaj radości i spełnienia… Teraz dochodzi ogromna matczyna miłość. Wtedy cel został osiągnięty, pewien rozdział skończony… Teraz wszystko dopiero się zaczyna!”, dodała szczęśliwa mama.

Życzymy dużo zdrowia i serdecznie gratulujemy!  

Agnieszka Kaczorowska-Pela
Fot. Instagram/Agnieszka Kaczorowska-Pela

Agnieszka Kaczorowska-Pela
Fot. Instagram/Agnieszka Kaczorowska-Pela

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…