Agnieszka-Kaczorowska-viva-mama-2020
Fot. Fot. @FOTOGRAFIE_EWELINY/ fotografieeweliny.pl
O TYM JEST GŁOŚNO

Agnieszka Kaczorowska-Pela zdobyła się na osobiste wyznanie

„Tym razem zamierzam jedno zmienić...”

Olga Figaszewska 2 sierpnia 2021 11:11
Agnieszka-Kaczorowska-viva-mama-2020
Fot. Fot. @FOTOGRAFIE_EWELINY/ fotografieeweliny.pl

Kilka dni temu Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela po raz drugi zostali rodzicami. Na swiecie pojawiła się córeczka pary, Gabrysia. Tancerka dzieli się z obserwatorami swoimi spostrzeżeniami na temat macierzyństwa. Teraz zaangażowała się w ważną akcję i zamieściła w sieci czuły kadr z maleństwem.

Agnieszka Kaczorowska-Pela angażuje się w ważną akcję

Nie mogli się doczekać chwili, w której powitają na świecie swoją drugą pociechę. Gabrysia urodziła się w czwartek, 29 lipca. „To było coś niesamowitego i błyskawicznego! 🙈 Za mną kompletnie inny poród niż 2 lata temu… taki wymarzony, upragniony. Taki poród po którym czuję się heroską! Po raz kolejny przekonałam się, że mój mąż to moja druga połowa.❤️❤️ W porodzie również! Urodziliśmy Gabi razem i to było przepiękne przeżycie! Maciek Pela U rock ❗️”, pisała na Instagramie Agnieszka Kaczorowska-Pela

Aktorka i tancerka nie ukrywała swojego szczęścia, wdzięczności. „Czuję się niewiarygodnie spełniona i szczęśliwa zaczynając kolejny rozdział naszej Pelakowej rodzinki… już z Gabi na pokładzie”, dodawała.

Dumna mama i maleństwo opuściły już Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny. Rodzice cieszą się każdą wspólną chwilą z córeczką, a Emilka może się sprawdzić w roli starszej siostrzyczki.

Agnieszka Kaczorowska-Pela poruszyła na Instagramie ważny temat. W Światowy Dzień Karmienia Piersią opublikowała kadr, na którym karmi swoją najmłodszą córeczkę piersią. Gwiazda wyznała, że zaczyna przygodę z karmieniem od początku i wyjaśniła, że przy pierwszym dziecku trwała ona 16 miesięcy. „Teraz też nie wyobrażam sobie inaczej!☺️😉 Na razie się siebie uczymy”, dodała Agnieszka Kaczorowska-Pela.

Zobacz też: Agnieszka Kaczorowska-Pela wybrała dla swojej córeczki wyjątkowe imię 

Zobacz też: Agnieszka Kaczorowska: „Początek drugiej ciąży był ogromnym wyzwaniem, potem przyszło supersamopoczucie”

Osobiste wyznanie Agnieszki Kaczorowskiej-Peli o karmieniu piersią

Tancerka nie ukrywa, że tym razem planuje wprowadzić pewną zmianę… Postanowiła, że będzie oddawać swoje mleko do banku mleka kobiecego.

„Tym razem zamierzam jedno zmienić - chcę dodatkowo oddawać mleko do banku mleka kobiecego… Coś, co powinnam zrobić już poprzednim razem”, wyznała Agnieszka Kaczorowska-Pela.

Gwiazda serialu „Klan” jest świadoma, że karmienie piersią wciąż jest tematem tabu, budzi wiele skrajnych emocji. Ważne, by mówić otwarcie doświadczeniach. Agnieszka Kaczorowska-Pela zaapelowała do mam i życzyła im dużo wytrwałości.

„Każda z nas dokonuje swoich wyborów. Za każdą z nas stoi inna historia. Temat karmienia jest drażliwy, o czym przekonuję się tutaj od ponad dwóch lat… Natomiast z okazji #swiatowydzienkarmieniapiersia
chcę po prostu z całego serca życzyć wszystkim mamom siły i wytrwałości w #KP . ❤️ Niesie to za sobą ogrom korzyści dla Maluszka i dla Mamy. 🙏”, dodała.

Przy okazji gwiazda zaprosiła fanów do obejrzenia odcinka o karmieniu piersią w cyklu „Jestem Mama”, który prowadzi na swoim kanale na YouTube. 

Sprawdź też: Agnieszka Kaczorowska świętuje urodziny córeczki: „Dwa lata temu otrzymaliśmy od życia najpiękniejszy prezent”

Agnieszka-Kaczorowska-viva-mama-dziecko-corka-maz-wywiad-okladka-sesja-4
Fot. @FOTOGRAFIE_EWELINY/ fotografieeweliny.pl

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela z córeczką Emilką w sesji dla magazynu VIVA!Mama

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?