Agnieszka Kaczorowska z ukochanym
Fot. Instagram @agakaczor
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela poprowadzą własny program w telewizji?!

O czym będzie?

Olga Figaszewska 24 października 2018 18:55
Agnieszka Kaczorowska z ukochanym
Fot. Instagram @agakaczor

Ostatnie miesiące były dla nich wymagające. Przygotowania do najważniejszego dnia w życiu zabierały im każdą wolną chwilę. W pełni poświęcali się również rozwojowi szkoły tańca Danceworld by Agnieszka Kaczorowska. Aktorka wraz z mężem, Maciejem Pelą nie będą zwalniać tempa. Okazuje się, że para zamierza wykorzystać swój czas w stu procentach! Prawdopodobnie niedługo zobaczymy ich na ekranach telewizorów w zupełnie nowej roli. Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela mają wspólnie poprowadzić program! O jakim formacie mowa?

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela poprowadzą swój program!

Spekuluje się, że para poprowadzi taneczny program! Nie da się ukryć, że taneczne show cieszą się ogromną popularnością wśród telewidzów. Możliwe, że Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wkrótce będą mogli się sprawdzić w roli prowadzących jednego z programów o tej tematyce. Jak donosi Fakt, tancerze myślą o stworzeniu własnego formatu! Przed kamerami będą przekazywać młodym parom swoją wiedzę i uczyć ich pierwszego tańca!

„Agnieszka przedstawiła swój pomysł jednej z niszowych telewizji. Nie byłoby to nic nadzwyczajnego. Najchętniej wraz z mężem uczyłaby w nim młode pary przygotowujące się do pierwszego tańca na weselu”, zdradziła dziennikowi osoba z otoczenia pary.

Nie mamy wątpliwości, że w tej roli odnajdą się idealnie! Od roku gwiazda prowadzi własną szkołę tańca Danceworld by Agnieszka Kaczorowska. To tu łączy profesjonalną naukę tańca z osobistym rozwojem w formie fascynującej podróży. A niedawno zakochani podzielili się z fanami uroczym teledyskiem ślubnym, w którym możemy podziwiać ich niezwykły taniec!

Myślicie, że szykuje się hit? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#teaser 👰🏼🤵🏻 ...a całość na YouTube’ie 👉🏻 LINK w opisie profilu ! __________________ Dziękujemy @eachoneteachone.pl za przecudne video! 👌🏻 __________________ Więcej słów nie potrzeba...oglądajcie, a ja się będę wzruszać dalej.😌 @maciek.pela ❤️ #Pelakiwpodróży #Tuscany #Italy #weddinginTuscany @stworzklimat @violapiekut @signorleone.official @kolorowekredki @thelovebrzozowski @dubasagnieszka @yolechkas_island @aniagarwolinska @grzegorzlosiak @joanna.pela @zbigniewgarwolinski @inskigarwol @zuzan_na @chrupek_zciekawosci @pitoreeek @arcadiusmauritzofficial @evel.mauritz @_via_chrystyna @emotionimage @marcintumasz @marek_podolczynski @dancenaturalsofficial #dancenaturalsPoland #PeggySagePolska @peggysagepolska #ambasadorkapeggysage

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

 

Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela, podróż poślubna
Fot. Instagram

Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela, przedślubna sesja Kaczorowskiej
Fot. Instagram @agakaczor, fot. Marek Podolczynski

Agnieszka Kaczorowska wychodzi za mąż
Fot. Instagram/Agnieszka Kaczorowska

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.