Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Fot. Marcin Tumasz
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Kaczorowska komentuje plotki na temat ciąży!

A co zdradziła na temat ślubu?

Olga Figaszewska 31 lipca 2018 11:45
Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Fot. Marcin Tumasz

Szybkie zaręczyny i jeszcze szybszy ślub? Skąd ten pośpiech? „Agnieszka Kaczorowska jest w ciąży?!”, głoszą nagłówki artykułów. Jaka jest prawda? Aktorka i tancerka  postanowiła skomentować medialne doniesienia!

Agnieszka Kaczorowska komentuje plotki o ciąży

Agnieszka Kaczorowska niedawno podzieliła się z fanami zdjęciami ze swojego wieczoru panieńskiego. A to oznacza jedno! Wkrótce gwiazda zmieni stan cywilny.  Odkąd aktorka ogłosiła informację o swoich zaręczynach, para może liczyć na niesłabnące zainteresowanie prasy. Ostatnio spekuluje się, że gwiazda chciałaby zostać mamą i możliwe, że już jest w ciąży, dlatego para spieszy się ze ślubem. A jaka jest prawda? W rozmowie z Plejadą, aktorka i tancerka postanowiła raz na zawsze rozprawić się z krzywdzącymi doniesieniami.

„Nie jestem w ciąży! Chciałabym podkreślić, że nie trzeba brać ślubu z powodu ciąży. Głównym powodem pobierania się narzeczonych powinna być miłość między nimi”, powiedziała Agnieszka Kaczorowska.

Gwiazda zdecydowała się także skomentować doniesienia na temat swojego ślubu i relacji z partnerem. Po raz kolejny zapewniła, że fani i media o tym wyjątkowym dniu dowiedzą się już po wszystkim! Z Maciejem Pelą starają się zachować wszystko w tajemnicy i ogromnie cenią sobie prywatność.

„Oczywiście, podzielimy się informacją o naszym ślubie ze światem, bo chcemy dzielić się swoją radością. Postanowiliśmy jednak, że nie będziemy komentować niczego przed, żeby nikomu nie zdradzać szczegółów i by pozostać w gronie, na którym nam zależy…”, dodała.

Zakochanym życzymy wszystkiego dobrego! Mamy nadzieję, że wszystko ułoży się po ich myśli! 

Agnieszka Kaczorowska w sesji VIVY!

Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Fot. Marcin Tumasz

Agnieszka Kaczorowska z ukochanym, Maciejem Pelą

Agnieszka Kaczorowska z ukochanym
Fot. Instagram @agakaczor

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.