Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy
O NICH JEST GŁOŚNO

Agnieszka Hyży zdradza sekret dotyczący swojego małżeństwa!

Tego się po Grzegorzu nie spodziewaliśmy!

Olga Figaszewska 21 stycznia 2019 06:53
Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy

Ta miłość kwitnie! Tworzą jedno z najbardziej zgranych małżeństw polskiego show-biznesu. Okazuje się, że w ich przypadku receptą na udane małżeństwo jest... rozłąka. Agnieszka Hyży wyznała, że to ona cementuje związek i sprawia, że uciekają od monotonii. Teraz gwiazda zdradziła kolejne sekrety z ich prywatnego życia. Czego dotyczą?  

Agnieszka Hyży o mężu

Dziennikarka w rozmowie z Faktem, przyznała, że nie jest jedną z tych kobiet, które godzinami spędzają czas przed lustrem, szykując się na czerwony dywan. Czy Grzegorz Hyży wówczas ją pospiesza? Wcale nie! 

„U nas jest na odwrót! Ja już stoję i wychodzę”, żartuje Agnieszka Hyży. I tłumaczy, że jej swoją „gotowość” do wyjścia na oficjalne wyjścia zawdzięcza kilku osobom. „Mam tę przyjemność, że jestem czesana, malowana, stylistka wciąga już to na mnie. Ja odpisuje na maile, ogarniam dzieci, a Grzesiek sam musi to zrobić. Chociaż też korzysta ze współpracy ze specjalistami”, zdradza Filipowi Borowiakowi.

Gwiazda, zaznaczyła również, że gdy sama robi się na bóstwo, zajmuje jej to około pół godziny. „Mnie nie trzeba poganiać w domu. Jestem konkret. Spóźniamy się zawsze, bo zawsze jest coś do zrobienia”, dodaje.

Spodziewaliście się takiego wyznania?  

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.