Agnieszka Grochowska, Viva! 2013
Fot. Olga Majrowska
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Agnieszka Grochowska miała wypadek samochodowy!

W jakim stanie jest aktorka?

Redakcja VIVA! 3 stycznia 2019 12:55
Agnieszka Grochowska, Viva! 2013
Fot. Olga Majrowska

Agnieszka Grochowska przeżyła dramatyczne chwile! Podczas pracy w Rzymie polska aktorka uległa wypadkowi. Samochód, którym jechała, dachował. Na szczęście nic poważnego jej się nie stało. Ranna została jednak jej koleżanka, która prowadziła pojazd. Co dokładnie się wydarzyło?

Agnieszka Grochowska miała wypadek samochodowy

Do wypadku doszło we Włoszech, gdzie Agnieszka Grochowska pracowała nad włosko-szwedzkim serialem Sanctuary. „Samochód dachował, moja koleżanka, która prowadziła, była poważniej ranna. Poczułam na własnej skórze, jak ulotne jest życie, jak łatwo i bez sensu może się skończyć… Obiecałam sobie, że będę się cieszyła wszystkim i pytanie: Po co? zastąpi: Dlaczego nie?”, opowiedziała aktorka w rozmowie z magazynem Dobry Tydzień.

Łącznie aktorka spędziła w Rzymie dwa miesiące w drugiej połowie 2018 roku, później plan zdjęciowy został przeniesiony we Włoskie Alpy. „Miałam wybitną przyjemność spędzenia połowy czerwca, lipca i sierpnia w Rzymie i muszę powiedzieć, to jest coś na pograniczu jakiejś bajki. Jest wiele pięknych miejsc na świecie, ale jakbym miała sobie wymarzyć, gdzie bym chciała pracować, to myślę, że Rzym byłby numerem jeden. I to się nagle przydarzyło – mieszkałam w centrum Rzymu, jeździłam na plan codziennie tymi pięknymi ulicami, tym pięknym Wiecznym Miastem”, wyznała Agnieszka Grochowska w rozmowie z portalem Newseria Lifestyle.

W Polsce możemy właśnie oglądać aktorkę w filmie Miłość jest wszystkim. Cieszymy się, że wypadek, którego doznała, nie zakończyła się poważnie. 

Agnieszka Grochowska
Fot. Olga Majrowska

Agnieszka Grochowska
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URATUJ ZIEMIĘ: Niezwykłe „lasy kamiennych igieł”
 na Madagaskarze, drzewa jak z bajki na Sokotrze – czy ostatnie bastiony nieskażonej przyrody ocaleją? IZA MIKO: „Pandemia pokazała, że czas na zmiany na poziomie globalnym. Potrzebne jest prawo i wprowadzenie kar”. ELŻBIETA DZIKOWSKA o tym, co nas czeka – „zadeptany” przez turystów świat? TOMASZ ZUBILEWICZ: „Myślimy, że nastąpi dzień, w którym gwałtownie wszystko wróci do stanu poprzedniego. To błąd”. W cyklu Extra: Przeludnienie – kres „luksusu rasy ludzkiej…”.