Jaki jest stan jej zdrowia? Co dolega aktorce?

Olga Figaszewska 7 marca 2018 16:45

Należy do grona jednych z najbardziej lubianych i zapracowanych aktorek polskiego show-biznesu. Na planie zdjęciowym jest niemal bez przerwy, dzięki czemu widzowie mogą regularnie oglądać ją w ulubionych filmach i serialach. Dla Agnieszki Dygant ostatnie miesiące to czas intensywnej pracy. A to odbija się nie tylko na jej życiu prywatnym. Okazuje się, że gwiazda cierpi na poważne problemy zdrowotne. Co jej dolega? Jaki jest obecnie stan jej zdrowia?

Agnieszka Dygant ma problemy z kręgosłupem. Jaki jest jej stan?

W najnowszym wywiadzie dla Rewii, aktorka przyznała, że od dłuższego czasu ma problemy z kręgosłupem.  Oprócz nabytego uszkodzenia, musi mierzyć się ze zmianami zwyrodnieniowymi. „Mam kontuzję kręgosłupa. Muszę chodzić na różne ćwiczenia. Dlatego dużo mnie to kosztuje, bo nie lubię się ruszać. Nie mam jednak wyboru, muszę naprawić kręgosłup”, tłumaczy gwiazda.  

Agnieszka Dygant powinna unikać wysiłku i chodzenia na obcasach. Ponieważ problemy ze zdrowiem pojawiły się już dawno, gwiazda starała się je zwalczyć masażami leczniczymi, ale te nie dawały pożądanych rezultatów. Ból był uśmierzony jedynie na chwilę. Potem znów powracał. W końcu trzeba było podjąć poważne kroki. Lekarze zalecili aktorce regularne ćwiczenia. Jednak Agnieszka Dygant nie podchodzi do nich zbyt optymistycznie.


„Ja się brzydzę gimnastyką i nawet na sport w telewizji nie lubię patrzeć. Po prostu jestem zmęczona, kiedy patrzę, jak ktoś się męczy. Nawet gdy chciałam raz pójść na siłownię, strasznie się to skończyło, bo się wynudziłam. Potrzebny mi element rywalizacji, boks, sztuki walki. Nie mogę sobie jednak na to pozwolić ze względu na czas. No i nie mogę złamać nosa. Jedyny sport, do którego ma słabość, to jazda na nartach”, wyjaśniła.

Podobno aktorka planuje w połowie marca urlop. Wraz z rodziną  wyjedzie w austriackie Alpy, dlatego teraz  bardzo jej zależy na tym, by zadbać o swoje zdrowie. 

1/5
Agnieszka Dygant, Film Patryka Vegi, Kobiety Mafii
Copyright @meteriały prasowe
1/5

Agnieszka Dygant, Film Patryka Vegi, Kobiety Mafii

2/5
Agnieszka Dygant w eleganckiej kreacji na czerwonym dywanie
Copyright @East News
2/5

Agnieszka Dygant w eleganckiej kreacji na czerwonym dywanie

3/5
Agnieszka Dygant, Viva! czerwiec 2007
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/photo-shop.pl
3/5

Agnieszka Dygant, Viva! czerwiec 2007

4/5
Agnieszka Dygant, Viva! czerwiec 2007
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/photo-shop.pl
4/5

Agnieszka Dygant, Viva! czerwiec 2007

5/5
Agnieszka Dygant, Viva! marzec 2005
Copyright @Archiwum Vivy!
5/5

Agnieszka Dygant, Viva! marzec 2005

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?