Agnieszka Chylińska
Fot. Facebook/Agnieszka Chylińska
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Chylińska zrobiła tatuaż na twarzy! Jak wygląda?

Czy to nie przesada?

Sabina Zięba 19 stycznia 2020 17:22
Agnieszka Chylińska
Fot. Facebook/Agnieszka Chylińska

Od lat wiadomo, że Agnieszka Chylińska nie boi się spektakularnych metamorfoz. W przeciągu swojej kariery była już rudowłosą rockmanką o kilkukilogramowej nadwadze, słodką blondynką w niezwykle kobiecych ubraniach, a także chłopczycą, którą podejrzewa się o zaburzenia odżywiania. Choć zdawałoby się, że już niczym nie może zaskoczyć, właśnie zdumiała fanów fotografią, na której widać jej nowy tatuaż.

Nowy tatuaż Agnieszki Chylińskiej

Popularna wokalistka nigdy nie ukrywała swojej miłości do tatuaży. Wiadomo, że jej przygoda ze zdobieniem ciała zaczęła się wraz z początkiem kariery muzycznej. Ma rysunki na rękach, plecach, a także nogach. Dwa lata temu zaskoczyła kolorową ilustracją na głowie. Teraz posunęła się krok dalej i zrobiła tatuaż... na twarzy!

W piątek 17 stycznia Agnieszka Chylińska opublikowała na swoim koncie na Instagramie kilka zdjęć, na których widzimy ją w białych dredach, ubraną w luźną, sportową bluzę. Wzrok przykuwa napis przy jej lewym uchu. Piosenkarka wytatuowała sobie słowa Love me, czyli Kochaj mnie.

Psycholog Katarzyna Kucewicz w rozmowie z Super Expressem tłumaczy: „Często tatuaże niosą ze sobą przesłanie lub są symbolem czegoś ważnego dla ich posiadacza – symbolem przeżytych chwil, zarówno tych przyjemnych, jak i trudnych. Domyślam się, że wytatuowanie sobie hasła „Kochaj mnie” w tak widocznym miejscu także nie jest przypadkowe i może symbolizować nie tyle potrzebę, co stan ducha, jaki towarzyszył wtedy artystce. W moim rozumieniu to wyznanie mocne, z jednej strony pełne namiętności, z drugiej dziecięce. Brzmi jak prośba o uwagę, czułość, bezpieczeństwo i bezwarunkową akceptację, które mogą być związane na przykład z deficytem miłości. Może to być również gra słów rozumiana tylko przez panią Agnieszkę i jej zaufane osoby”.

Myślicie, że ten tatuaż ma dla wokalistki większe znaczenie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

S C H I Z A Foto: Top Management #schiza #agnieszkachylińska Stylizacja: @ofcsklep.agnieszkachylinska

Post udostępniony przez Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

📸 Czasem robicie nam na koncertach takie zdjęcia, że nie możemy koło nich przejść obojętnie. ▪️Tak się stało np. ze zdjęciem Małgosi Rzeszutek, które kupiliśmy i umieściliśmy na naszych ubraniach i gadżetach dla Was. ▪️Róbcie zdjęcia na naszych koncertach, wysyłajcie do nas, mogą zyskać dodatkowy wymiar 💪 ▪️Najbliższy koncert już 15 lutego w Częstochowie Trasa WARTO BYŁO SZALEĆ TAK 🔥🔥🔥 Stylizacja Agnieszki: www.sklep.chylinska.com Zdjęcia Agnieszki: Top Management / Joanna @agnieszka.chylinska @top.management.official @ofcsklep.agnieszkachylinska #schiza #trasa #agnieszkachylińska #wartobyłoszalećtak

Post udostępniony przez Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.