Agnieszka Chylińska
Fot. Facebook/Agnieszka Chylińska
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Chylińska zrobiła tatuaż na twarzy! Jak wygląda?

Czy to nie przesada?

Sabina Zięba 19 stycznia 2020 17:22
Agnieszka Chylińska
Fot. Facebook/Agnieszka Chylińska

Od lat wiadomo, że Agnieszka Chylińska nie boi się spektakularnych metamorfoz. W przeciągu swojej kariery była już rudowłosą rockmanką o kilkukilogramowej nadwadze, słodką blondynką w niezwykle kobiecych ubraniach, a także chłopczycą, którą podejrzewa się o zaburzenia odżywiania. Choć zdawałoby się, że już niczym nie może zaskoczyć, właśnie zdumiała fanów fotografią, na której widać jej nowy tatuaż.

Nowy tatuaż Agnieszki Chylińskiej

Popularna wokalistka nigdy nie ukrywała swojej miłości do tatuaży. Wiadomo, że jej przygoda ze zdobieniem ciała zaczęła się wraz z początkiem kariery muzycznej. Ma rysunki na rękach, plecach, a także nogach. Dwa lata temu zaskoczyła kolorową ilustracją na głowie. Teraz posunęła się krok dalej i zrobiła tatuaż... na twarzy!

W piątek 17 stycznia Agnieszka Chylińska opublikowała na swoim koncie na Instagramie kilka zdjęć, na których widzimy ją w białych dredach, ubraną w luźną, sportową bluzę. Wzrok przykuwa napis przy jej lewym uchu. Piosenkarka wytatuowała sobie słowa Love me, czyli Kochaj mnie.

Psycholog Katarzyna Kucewicz w rozmowie z Super Expressem tłumaczy: „Często tatuaże niosą ze sobą przesłanie lub są symbolem czegoś ważnego dla ich posiadacza – symbolem przeżytych chwil, zarówno tych przyjemnych, jak i trudnych. Domyślam się, że wytatuowanie sobie hasła „Kochaj mnie” w tak widocznym miejscu także nie jest przypadkowe i może symbolizować nie tyle potrzebę, co stan ducha, jaki towarzyszył wtedy artystce. W moim rozumieniu to wyznanie mocne, z jednej strony pełne namiętności, z drugiej dziecięce. Brzmi jak prośba o uwagę, czułość, bezpieczeństwo i bezwarunkową akceptację, które mogą być związane na przykład z deficytem miłości. Może to być również gra słów rozumiana tylko przez panią Agnieszkę i jej zaufane osoby”.

Myślicie, że ten tatuaż ma dla wokalistki większe znaczenie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

S C H I Z A Foto: Top Management #schiza #agnieszkachylińska Stylizacja: @ofcsklep.agnieszkachylinska

Post udostępniony przez Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

📸 Czasem robicie nam na koncertach takie zdjęcia, że nie możemy koło nich przejść obojętnie. ▪️Tak się stało np. ze zdjęciem Małgosi Rzeszutek, które kupiliśmy i umieściliśmy na naszych ubraniach i gadżetach dla Was. ▪️Róbcie zdjęcia na naszych koncertach, wysyłajcie do nas, mogą zyskać dodatkowy wymiar 💪 ▪️Najbliższy koncert już 15 lutego w Częstochowie Trasa WARTO BYŁO SZALEĆ TAK 🔥🔥🔥 Stylizacja Agnieszki: www.sklep.chylinska.com Zdjęcia Agnieszki: Top Management / Joanna @agnieszka.chylinska @top.management.official @ofcsklep.agnieszkachylinska #schiza #trasa #agnieszkachylińska #wartobyłoszalećtak

Post udostępniony przez Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.