Agnieszka Chylińska
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Czy Agnieszka Chylińska zakończy karierę piosenkarki? Spróbuje swoich sił w zupełnie nowej branży

Olga Figaszewska 5 stycznia 2018 08:50
Agnieszka Chylińska
Fot. East News

Agnieszka Chylińska powróciła na szczyt w wielkim stylu, a dowodem na to jest jej ostatni album  „Forever Child”, wyróżniony potrójną platynową płytą. Jednak artystka szykuje dla swoich fanów prawdziwą niespodziankę! Planuje rozwijać się w zupełnie innym kierunku. Czy zaskończy swoją działalność muzyczną? 

Zobacz też: TVP, Polsat czy TVN? Wyniki oglądalności mówią same za siebie! Czy wykonawca hitu „Despacito” podbił serca widzów i dlaczego jego występ wywołał ogromne kontrowersje?

Agnieszka Chylińska kończy karierę muzyczną?!

W trakcie swojej muzycznej kariery, Agnieszka Chylińska próbowała już swoich sił jako pisarka. Od 2012 roku wydaje książki dla dzieci. Przygody Zezi i jej przyjaciół wciąż cieszą się ogromną popularnością. Tym razem postanowiła zagrać w filmie! Czy to oznacza, że piosenkarka porzuci scenę dla aktorstwa? 

Podobno Agnieszka Chylińska ma już gotowy scenariusz filmu. I jak donosi „Życie na gorącowokalistka szuka zaufanego reżysera, który podejmie się udziału w projekcie. Okazuje się, że jej artystyczne wizje mogliśmy już zauważyć w teledysku do hitowego utwóru „Królowa Łez, który również został nakręcony na podstawie sceneriusza napisanego przez samą Agnieszkę. Nie mówiąc o tym, że wokalistka świetnie odnalazła się przed kamerą i wcieliła w główną postać. 

Wielu fanów Agnieszki Chylińskiej już jakiś czas temu zauważyło i doceniło jej talent aktorki. Niedawno głośno było o filmikach, które artystka publikowała w sieci.  Była to dość nietypowa forma promocji trasy koncertowej.  Każdy z koncertów wokalistka zapowiadała  w specjalnym skeczu, w których wcielała się w zaskakujące role. Artystka samodzielnie wykonała do nich makijaże czy stroje. 

Uważasz, że Agnieszka Chylińska ma talent? 

Polecamy też: Zobaczcie, jak zmieniał się styl królowej metamorfoz! Czy Agnieszka Chylińska może nas jeszcze czymś zaskoczyć?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?