Agnieszka Chylińska
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Czy Agnieszka Chylińska zakończy karierę piosenkarki? Spróbuje swoich sił w zupełnie nowej branży

Olga Figaszewska 5 stycznia 2018 08:50
Agnieszka Chylińska
Fot. East News

Agnieszka Chylińska powróciła na szczyt w wielkim stylu, a dowodem na to jest jej ostatni album  „Forever Child”, wyróżniony potrójną platynową płytą. Jednak artystka szykuje dla swoich fanów prawdziwą niespodziankę! Planuje rozwijać się w zupełnie innym kierunku. Czy zaskończy swoją działalność muzyczną? 

Zobacz też: TVP, Polsat czy TVN? Wyniki oglądalności mówią same za siebie! Czy wykonawca hitu „Despacito” podbił serca widzów i dlaczego jego występ wywołał ogromne kontrowersje?

Agnieszka Chylińska kończy karierę muzyczną?!

W trakcie swojej muzycznej kariery, Agnieszka Chylińska próbowała już swoich sił jako pisarka. Od 2012 roku wydaje książki dla dzieci. Przygody Zezi i jej przyjaciół wciąż cieszą się ogromną popularnością. Tym razem postanowiła zagrać w filmie! Czy to oznacza, że piosenkarka porzuci scenę dla aktorstwa? 

Podobno Agnieszka Chylińska ma już gotowy scenariusz filmu. I jak donosi „Życie na gorącowokalistka szuka zaufanego reżysera, który podejmie się udziału w projekcie. Okazuje się, że jej artystyczne wizje mogliśmy już zauważyć w teledysku do hitowego utwóru „Królowa Łez, który również został nakręcony na podstawie sceneriusza napisanego przez samą Agnieszkę. Nie mówiąc o tym, że wokalistka świetnie odnalazła się przed kamerą i wcieliła w główną postać. 

Wielu fanów Agnieszki Chylińskiej już jakiś czas temu zauważyło i doceniło jej talent aktorki. Niedawno głośno było o filmikach, które artystka publikowała w sieci.  Była to dość nietypowa forma promocji trasy koncertowej.  Każdy z koncertów wokalistka zapowiadała  w specjalnym skeczu, w których wcielała się w zaskakujące role. Artystka samodzielnie wykonała do nich makijaże czy stroje. 

Uważasz, że Agnieszka Chylińska ma talent? 

Polecamy też: Zobaczcie, jak zmieniał się styl królowej metamorfoz! Czy Agnieszka Chylińska może nas jeszcze czymś zaskoczyć?

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.