Agnieszka Chylińska
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Czy Agnieszka Chylińska zakończy karierę piosenkarki? Spróbuje swoich sił w zupełnie nowej branży

Olga Figaszewska 5 stycznia 2018 08:50
Agnieszka Chylińska
Fot. East News

Agnieszka Chylińska powróciła na szczyt w wielkim stylu, a dowodem na to jest jej ostatni album  „Forever Child”, wyróżniony potrójną platynową płytą. Jednak artystka szykuje dla swoich fanów prawdziwą niespodziankę! Planuje rozwijać się w zupełnie innym kierunku. Czy zaskończy swoją działalność muzyczną? 

Zobacz też: TVP, Polsat czy TVN? Wyniki oglądalności mówią same za siebie! Czy wykonawca hitu „Despacito” podbił serca widzów i dlaczego jego występ wywołał ogromne kontrowersje?

Agnieszka Chylińska kończy karierę muzyczną?!

W trakcie swojej muzycznej kariery, Agnieszka Chylińska próbowała już swoich sił jako pisarka. Od 2012 roku wydaje książki dla dzieci. Przygody Zezi i jej przyjaciół wciąż cieszą się ogromną popularnością. Tym razem postanowiła zagrać w filmie! Czy to oznacza, że piosenkarka porzuci scenę dla aktorstwa? 

Podobno Agnieszka Chylińska ma już gotowy scenariusz filmu. I jak donosi „Życie na gorącowokalistka szuka zaufanego reżysera, który podejmie się udziału w projekcie. Okazuje się, że jej artystyczne wizje mogliśmy już zauważyć w teledysku do hitowego utwóru „Królowa Łez, który również został nakręcony na podstawie sceneriusza napisanego przez samą Agnieszkę. Nie mówiąc o tym, że wokalistka świetnie odnalazła się przed kamerą i wcieliła w główną postać. 

Wielu fanów Agnieszki Chylińskiej już jakiś czas temu zauważyło i doceniło jej talent aktorki. Niedawno głośno było o filmikach, które artystka publikowała w sieci.  Była to dość nietypowa forma promocji trasy koncertowej.  Każdy z koncertów wokalistka zapowiadała  w specjalnym skeczu, w których wcielała się w zaskakujące role. Artystka samodzielnie wykonała do nich makijaże czy stroje. 

Uważasz, że Agnieszka Chylińska ma talent? 

Polecamy też: Zobaczcie, jak zmieniał się styl królowej metamorfoz! Czy Agnieszka Chylińska może nas jeszcze czymś zaskoczyć?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.