O TYM SIĘ MÓWI

Czy Agnieszka Chylińska zakończy karierę piosenkarki? Spróbuje swoich sił w zupełnie nowej branży

Olga Figaszewska 5 stycznia 2018 08:50
Agnieszka Chylińska
Fot. East News

Agnieszka Chylińska powróciła na szczyt w wielkim stylu, a dowodem na to jest jej ostatni album  „Forever Child”, wyróżniony potrójną platynową płytą. Jednak artystka szykuje dla swoich fanów prawdziwą niespodziankę! Planuje rozwijać się w zupełnie innym kierunku. Czy zaskończy swoją działalność muzyczną? 

Zobacz też: TVP, Polsat czy TVN? Wyniki oglądalności mówią same za siebie! Czy wykonawca hitu „Despacito” podbił serca widzów i dlaczego jego występ wywołał ogromne kontrowersje?

Agnieszka Chylińska kończy karierę muzyczną?!

W trakcie swojej muzycznej kariery, Agnieszka Chylińska próbowała już swoich sił jako pisarka. Od 2012 roku wydaje książki dla dzieci. Przygody Zezi i jej przyjaciół wciąż cieszą się ogromną popularnością. Tym razem postanowiła zagrać w filmie! Czy to oznacza, że piosenkarka porzuci scenę dla aktorstwa? 

Podobno Agnieszka Chylińska ma już gotowy scenariusz filmu. I jak donosi „Życie na gorącowokalistka szuka zaufanego reżysera, który podejmie się udziału w projekcie. Okazuje się, że jej artystyczne wizje mogliśmy już zauważyć w teledysku do hitowego utwóru „Królowa Łez, który również został nakręcony na podstawie sceneriusza napisanego przez samą Agnieszkę. Nie mówiąc o tym, że wokalistka świetnie odnalazła się przed kamerą i wcieliła w główną postać. 

Wielu fanów Agnieszki Chylińskiej już jakiś czas temu zauważyło i doceniło jej talent aktorki. Niedawno głośno było o filmikach, które artystka publikowała w sieci.  Była to dość nietypowa forma promocji trasy koncertowej.  Każdy z koncertów wokalistka zapowiadała  w specjalnym skeczu, w których wcielała się w zaskakujące role. Artystka samodzielnie wykonała do nich makijaże czy stroje. 

Uważasz, że Agnieszka Chylińska ma talent? 

Polecamy też: Zobaczcie, jak zmieniał się styl królowej metamorfoz! Czy Agnieszka Chylińska może nas jeszcze czymś zaskoczyć?

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Blanka Lipińska  o swojej misji, seksualnych preferencjach i związku, Andrzej Chyra o ojcostwie po 50-tce i Roksana Węgiel o zwycięstwie w Eurowizji Junior i cenie sławy.