Agnieszka Chylińska
Fot. Facebook/Agnieszka Chylińska
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Chylińska pokazała nowy tatuaż. Ma go na… głowie! 

Kobieta z charakterem?

Monika Katarzyna Krupska 18 czerwca 2018 12:31
Agnieszka Chylińska
Fot. Facebook/Agnieszka Chylińska

W ostatnich latach Agnieszka Chylińska przeszła spektakularną metamorfozę. Wokalistka zaczęła bawić się kolorem i długością włosów, wymieniła zawartość szafy na nową, szpilki stały się nieodłącznym elementem jej garderoby! Artystka, która jest mamą trójki dzieci nie zrezygnowała, jednak z tatuaży i przy każdym wyjściu z chęcią je eksponuje. Teraz do swojej kolekcji dołączyła nowy, który (uwaga!) ma na ... głowie! Dobry wybór? 

Tatuaże Chylińskiej

Agnieszka Chylińska tatuaże ma na rękach, nogach, a także szyi! Na początku jej ciało ozdabiały różnego rodzaju „potwory”, jednak w ostatnich latach zakryła je kwiatami. Jeszcze w 2013 roku Chylińska miała aż 14 „dziar”. Dziś trudno nam się ich doliczyć. 

„Czuje już lato. A Wy?”, zapytała się swoich fanów na Instagramie wokalistka. I pokazała nowy, kolorowy tatuaż, który mieści się na skroni. Zdania internautów są podzielone. „Aga super tak trzymaj, bo kobiety silne i odważne są”. „Oj nie... Tylko nie na głowie”, czytamy w komentarzach. 

Podoba Wam się nowy tatuaż Agnieszki?  

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.