Agnieszka Chylińska
Fot. Karol Makurat/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Pozuje na nim z mamą! 

Fani są zachwyceni!

Redakcja VIVA! 4 lipca 2020 18:15
Agnieszka Chylińska
Fot. Karol Makurat/REPORTER

Agnieszka Chylińska podzieliła się z fanami archiwalnym zdjęciem z czasów dzieciństwa. Wokalista pozuje na nim razem z mamą! Wielbicieli gwiazdy ujął ten kadr. I wcale się temu nie dziwimy! 

Agnieszka Chylińska na zdjęciu z dzieciństwa 

Gwiazda rzadko dzieli się z fanami kadrami z życia prywatnego.  Tym razem zrobiła wyjątek. Agnieszka Chylińska wróciła wspomnieniami do wakacji swojego dzieciństwa. 

,,Kiedyś to były wakacje na wypasie 💪🏻🍖 #agnieszkachylińska #wakacje #wypas #🍖", napisała na Instagramie. 

Wokalistka zamieściła w sieci wspólne zdjęcie z mamą. Internauci nie szczędzili jej komplementów i nie mają wątpliwości, do kogo jest podobna. 

 ,,Uśmiech się nic nie zmienił 😊🤩💐", ,,A do mamy jaka podobna👍", ,,Też takie pamiętam... beztroskie i urocze😘", ,,Jesteś podobna do mamy 😊", czytamy.

Fotografia jest naprawdę urocza! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kiedyś to były wakacje na wypasie 💪🏻🍖 #agnieszkachylińska #wakacje #wypas #🍖

Post udostępniony przez Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska)

Agnieszka Chylińska o relacjach z rodzicami 

Wokalistka nigdy nie wypowiadała się na temat rodzinnych relacji. Zrobiła to dopiero w 2018 roku w jednym z głośnych wywiadów z Edwardem Miszczakiem, Kubą Wojewódzkim i Marcinem Prokopem. Przyznała, że jej relacje z rodzicami nie należały do najłatwiejszych. Wybrała styl życia, drogę kariery, z którą się nie godzili. 

,,Dostałam od rodziców wilczy bilet na odchodne. Wedle matki byłam artystką ze spalonego teatru, a wedle ojca wielkim rozczarowaniem", wspominała w szczerej rozmowie. 

Dla gwiazdy aprobata mamy zawsze była najważniejsza. Bardzo liczyła się z jej zdaniem. ,,Wszystkie trofea i płyty, które dostaję, przynoszę mojej mamie. […] Cały czas udowadniam: warto mnie kochać, mamo. Warto mi zaufać, mamo. Ale jak tylko coś pójdzie nie tak, jest to samo: a widzisz, można było tę maturę zrobić. Wszystkie platyny ze ścian spadają, bo ta znowu ma wątpliwość", dodała. 

Czy Agnieszka Chylińska po tym, jak osiągnęła sukces odczuła, że rodzice są dumni z jej działalności i twórczości?

,,Wiesz, jak to jest w sercu dzieciaka? No i co z tego? […] Nie jest miarą ten moment, w którym już osiągnąłeś sukces. Nawet jeśli to jest twój ojciec i twoja matka. […] Nie mogłam tego pojąć, że obcy ludzie dają mi wsparcie, a oni nie […] Potrzebowałam telefonu od matki i słów: córeczko, dasz radę. A nie milczenia", wspominała Edwardowi Miszczakowi. 

Agnieszka Chylińska
Fot. Instagram

Agnieszka Chylińska, VIVA! grudzień 2001

Agnieszka Chylińska, VIVA! grudzień 2001
Fot. Krzysztof Opaliński

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.