Agnieszka Chylińska
Fot. Karol Makurat/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Pozuje na nim z mamą! 

Fani są zachwyceni!

Redakcja VIVA! 4 lipca 2020 18:15
Agnieszka Chylińska
Fot. Karol Makurat/REPORTER

Agnieszka Chylińska podzieliła się z fanami archiwalnym zdjęciem z czasów dzieciństwa. Wokalista pozuje na nim razem z mamą! Wielbicieli gwiazdy ujął ten kadr. I wcale się temu nie dziwimy! 

Agnieszka Chylińska na zdjęciu z dzieciństwa 

Gwiazda rzadko dzieli się z fanami kadrami z życia prywatnego.  Tym razem zrobiła wyjątek. Agnieszka Chylińska wróciła wspomnieniami do wakacji swojego dzieciństwa. 

,,Kiedyś to były wakacje na wypasie 💪🏻🍖 #agnieszkachylińska #wakacje #wypas #🍖", napisała na Instagramie. 

Wokalistka zamieściła w sieci wspólne zdjęcie z mamą. Internauci nie szczędzili jej komplementów i nie mają wątpliwości, do kogo jest podobna. 

 ,,Uśmiech się nic nie zmienił 😊🤩💐", ,,A do mamy jaka podobna👍", ,,Też takie pamiętam... beztroskie i urocze😘", ,,Jesteś podobna do mamy 😊", czytamy.

Fotografia jest naprawdę urocza! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kiedyś to były wakacje na wypasie 💪🏻🍖 #agnieszkachylińska #wakacje #wypas #🍖

Post udostępniony przez Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska)

Agnieszka Chylińska o relacjach z rodzicami 

Wokalistka nigdy nie wypowiadała się na temat rodzinnych relacji. Zrobiła to dopiero w 2018 roku w jednym z głośnych wywiadów z Edwardem Miszczakiem, Kubą Wojewódzkim i Marcinem Prokopem. Przyznała, że jej relacje z rodzicami nie należały do najłatwiejszych. Wybrała styl życia, drogę kariery, z którą się nie godzili. 

,,Dostałam od rodziców wilczy bilet na odchodne. Wedle matki byłam artystką ze spalonego teatru, a wedle ojca wielkim rozczarowaniem", wspominała w szczerej rozmowie. 

Dla gwiazdy aprobata mamy zawsze była najważniejsza. Bardzo liczyła się z jej zdaniem. ,,Wszystkie trofea i płyty, które dostaję, przynoszę mojej mamie. […] Cały czas udowadniam: warto mnie kochać, mamo. Warto mi zaufać, mamo. Ale jak tylko coś pójdzie nie tak, jest to samo: a widzisz, można było tę maturę zrobić. Wszystkie platyny ze ścian spadają, bo ta znowu ma wątpliwość", dodała. 

Czy Agnieszka Chylińska po tym, jak osiągnęła sukces odczuła, że rodzice są dumni z jej działalności i twórczości?

,,Wiesz, jak to jest w sercu dzieciaka? No i co z tego? […] Nie jest miarą ten moment, w którym już osiągnąłeś sukces. Nawet jeśli to jest twój ojciec i twoja matka. […] Nie mogłam tego pojąć, że obcy ludzie dają mi wsparcie, a oni nie […] Potrzebowałam telefonu od matki i słów: córeczko, dasz radę. A nie milczenia", wspominała Edwardowi Miszczakowi. 

Agnieszka Chylińska
Fot. Instagram

Agnieszka Chylińska, VIVA! grudzień 2001

Agnieszka Chylińska, VIVA! grudzień 2001
Fot. Krzysztof Opaliński

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.