Agnieszka Chylińska
Fot. Instagram
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Agnieszka Chylińska została pisarką? „Pisze teraz książki, tym razem dla dorosłych”

Gwiazda przygotowała niespodziankę dla swoich fanów!

Weronika Kostyra 19 lutego 2019 06:58
Agnieszka Chylińska
Fot. Instagram

Jedna z najbardziej charyzmatycznych polskich artystek od zawsze szokowała i eksperymentowała. Przez lata zmieniała styl, poszukiwała siebie, zmieniało się też jej życie. Nie zmienia się jedno – Agnieszka Chylińska jest niepowtarzalna. Teraz ma 42 lata, właśnie wydała nowy album, jest mamą trójki dzieci, lecz nadal ma niewyparzony język i zaskakuje. Właśnie poznaliśmy jej plany na ten rok.

Agnieszka Chylińska napisze książkę?

Agnieszka Chylińska jest na polskiej scenie już od 25 lat. Z tego powodu jest to dla niej bardzo ważny rok. Okazuje się, że poza trasą koncertową Pink Punk Tour, gwiazda ma wiele planów. Szczególnie zaskakuje jeden z jej pomysłów.  Tym razem nie szokuje jednak oryginalną fryzurą czy kolejnym tatuażem. „Aga pisze teraz książki, tym razem dla dorosłych”, mówią jej znajomi magazynowi Flesz. Pierwsza z nich ma ukazać się jeszcze w tym roku. Nie wiadomo jeszcze, czego będzie ona dotyczyła, ale w pewnością jest to niemała gratka dla fanów artystki.

To nie będzie jednak pierwszy raz, kiedy Agnieszka Chylińska została pisarką. Ma już na swoim koncie cztery książki dla dzieci: Labirynt Lukrecji, Zezia i Giler, Zezia i wszystkie problemy świata i Zezia, Giler i Oczak. Wszystkie cieszyły się ogromną popularnością. Czy tak samo będzie i tym razem?

Agnieszkę Chylińską zobaczymy także w telewizji. Menadżerka gwiazdy zdradziła Fleszowi, że „prowadzi rozmowy ze stacjami telewizyjnymi w sprawie dużych wydarzeń medialnych”. Wszystko wskazuje na to, że fani artystki  będą zadowoleni i nie będą tęsknili za Agnieszką. 

Agnieszka Chylińska
Fot. materiały promocyjne

Agnieszka Chylińska
Fot. Karol Makurat/REPORTER

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.