Agnieszka Chylińska
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Chylińska podzieliła się z fanami zdjęciem z dzieciństwa!

Jak zmieniła się przez lata?

Redakcja VIVA! 24 maja 2020 10:51
Agnieszka Chylińska
Fot. Instagram

Agnieszka Chylińska 23 maja świętowała urodziny! Od prawie trzydziestu lat króluje na polskiej scenie muzycznej. Potrafi zaskakiwać nie tylko swoją twórczością, a także spektakularnymi metamorfozami. Z okazji urodzin wokalistka podzieliła się z obserwatorami zdjęciem z… dzieciństwa! Jak wyglądała?

Agnieszka Chylińska – królowa metamorfoz na zdjęciu z dzieciństwa

Wokalistkę spokojnie można nazwać królową metamorfoz! Jak przystało na prawdziwą artystkę, Agnieszka Chylińska pracuje nad swoim wizerunkiem scenicznym i nie boi się eksperymentować. Przez lata wielokrotnie zaskakiwała nas swoimi nowymi wcieleniami. Była już rudowłosą rockmanką, słodką blondynką, miała dredy i irokezy. Ostatnio swoim fanom zaprezentowała się w zupełnie nowej odsłonie.

Tymczasem wokalistka obchodziła 44. urodziny i z tej okazji podzieliła się z fanami fotografią z dzieciństwa. Jak wtedy wyglądała?

„Z okazji moich urodzin chcę życzyć Wam dużo zdrowia i wielu wspaniałych koncertów. Najchętniej moich🤣 Dziękuję Wam za to, że jesteście wobec mnie tak po ludzku serdeczni, wspierający i od lat słuchający, czytający i przeżywający tę moją twórczość, która zawsze z trzewi, zawsze z serca. Niech dzień moich urodzin będzie dla Was tak samo ciepły i dobry jak u mnie dzisiaj w chacie. Chwilo trwaj. Dobrze mi z Wami. Wasza Aga❤️”, napisała wczoraj na Instagramie Agnieszka Chylińska.

Wielbiciele gwiazdy są zachwyceni i w komentarzach składają gwieździe najlepsze życzenia! 

,,Życzę tego co oczywiście dużo zdrówka, szczęścia i miłości, ale przede wszystkim życzę tego żeby Pani się nigdy nie zmieniała. Jest Pani wspaniałym człowiekiem. Wszystkiego najlepszego", ,,Aga, zasługujesz na wielkie ukłony i szacunek za to jakim jesteś dobrym i prawdziwym człowiekiem 🙌 życzę Ci wspaniałego życia", ,,Dużo zdrówka i w dalszym ciągu tak dużo pozytywnej energii jaką w sobie masz. Jesteś THE BES". 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Całość na oficjalnym Facebooku.

Post udostępniony przez Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska)

Agnieszka Chylińska, VIVA! grudzień 2001

Agnieszka Chylińska, VIVA! grudzień 2001
Fot. Krzysztof Opaliński

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…