Agnieszka Chylińska
Fot. East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Agnieszka Chylińska pokazała umiejętności aktorskie! Opinie fanów są mocno podzielone...

Weronika Kostyra 23 grudnia 2017 09:00
Agnieszka Chylińska
Fot. East News

 

Agnieszka Chylińska to królowa metamorfoz. Widzieliśmy ją już wielu wcieleniach, ale ostatnio zaskoczyła nawet swoich najwierniejszych fanów!

 

Agnieszka Chylińska jako syrenka

Kontrowersyjna wokalistka zakończyła niedawno jesienną edycję swojej trasy koncertowej „Forever Child” finałowym koncertem w Warszawie, gdzie album został wyróżniony potrójną platynową płytą. To ogromy sukces i dowód, że autorka hitu „Królowa łez” powróciła na szczyt. Fani wciąż martwią się jednak o jej zdrowie, ponieważ wokalistka od miesięcy jest niepokojąco chuda. Ona sama nie bierze tych słów do serca, swoją energią udowadnia jednak, że czuje się świetnie. Swoje koncerty promowała ostatnio w nietypowy sposób – każdy z nich zapowiadała w mediach społecznościowych w specjalnym skeczu, w których wcielała się w zaskakujące role, w tym także… syreny!

 

Wywołały one lawinę skrajnych komentarzy. Wiele internautów było zachwyconych talentem aktorskim Agnieszki Chylińskiej, inni jednak poczuli się filmikami zażenowani. Żartobliwy i parodystyczny styl nie przypadł im do gustu.

 

Jakie jest Wasze zdanie?

 

 

 

 

 

Zobacz także: Zobaczcie, jak zmieniał się styl królowej metamorfoz! Czy Agnieszka Chylińska może nas jeszcze czymś zaskoczyć?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?