Agnieszka Chylińska
Fot. East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Agnieszka Chylińska pokazała umiejętności aktorskie! Opinie fanów są mocno podzielone...

Weronika Kostyra 23 grudnia 2017 09:00
Agnieszka Chylińska
Fot. East News

 

Agnieszka Chylińska to królowa metamorfoz. Widzieliśmy ją już wielu wcieleniach, ale ostatnio zaskoczyła nawet swoich najwierniejszych fanów!

 

Agnieszka Chylińska jako syrenka

Kontrowersyjna wokalistka zakończyła niedawno jesienną edycję swojej trasy koncertowej „Forever Child” finałowym koncertem w Warszawie, gdzie album został wyróżniony potrójną platynową płytą. To ogromy sukces i dowód, że autorka hitu „Królowa łez” powróciła na szczyt. Fani wciąż martwią się jednak o jej zdrowie, ponieważ wokalistka od miesięcy jest niepokojąco chuda. Ona sama nie bierze tych słów do serca, swoją energią udowadnia jednak, że czuje się świetnie. Swoje koncerty promowała ostatnio w nietypowy sposób – każdy z nich zapowiadała w mediach społecznościowych w specjalnym skeczu, w których wcielała się w zaskakujące role, w tym także… syreny!

 

Wywołały one lawinę skrajnych komentarzy. Wiele internautów było zachwyconych talentem aktorskim Agnieszki Chylińskiej, inni jednak poczuli się filmikami zażenowani. Żartobliwy i parodystyczny styl nie przypadł im do gustu.

 

Jakie jest Wasze zdanie?

 

 

 

 

 

Zobacz także: Zobaczcie, jak zmieniał się styl królowej metamorfoz! Czy Agnieszka Chylińska może nas jeszcze czymś zaskoczyć?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.