Agnieszka Chylińska
Fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Chylińska zarobiła fortunę, dzięki swoim książkom!

Spodziewaliście się, że odniosą tak wielki sukces?

Sabina Zięba 18 listopada 2019 14:00
Agnieszka Chylińska
Fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

W przeciągu ostatnich kilku lat Agnieszka Chylińska zaskakiwała wieloma metamorfozami. Zmieniała fryzury, styl ubierania się, wagę czy zainteresowania. Z ostrej buntowniczki, stała się wzorcową mamą. Nikt się nie spodziewał, że nowa rola zainspiruje ją do napisania książek, a co dopiero, że odniosą one wielki sukces!

Książki dla dzieci autorstwa Chylińskiej

Pierwsza książka Agnieszki, pt. Zezia i Giler, miała swoją premierę w 2012 roku i cieszyła się wielką popularnością, trafiając nawet na listę bestsellerów Empiku. Wówczas wokalistka mówiła: „Marzyłam o tym od dzieciństwa i cieszę się, że to marzenie spełniłam”. 

Wkrótce potem najmłodsi czytelnicy doczekali się kontynuacji przygód głównych bohaterów. Teraz do księgarń trafi już szósta książka Agnieszki Chylińskiej - Giler, trampolina i reszta świata.

Wiadomo, że piosenkarka sprzedała łącznie ponad 500 tys. egzemplarzy swoich dzieł. Informator Party dodaje: „Chylińska ma gwiazdorską stawkę, więc mogła zarobić na nich nawet około 1,5 mln złotych”. 

To jednak nie wszystkie jej zarobki - zarabia także z tantiem, koncertów oraz udziale w programie Mam talent. Ponadto planuje wydać książkę dla dorosłych, a w przyszłym roku rusza z trasą koncertową z okazji 25-lecia kariery.  

Agnieszka Chylińska z jedną ze swoich książek

Agnieszka Chylińska
Fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Chylińska metamorfozy i fryzury
Fot. East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.