Agnieszka Chylińska
Fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Chylińska zarobiła fortunę, dzięki swoim książkom!

Spodziewaliście się, że odniosą tak wielki sukces?

Sabina Zięba 18 listopada 2019 14:00
Agnieszka Chylińska
Fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

W przeciągu ostatnich kilku lat Agnieszka Chylińska zaskakiwała wieloma metamorfozami. Zmieniała fryzury, styl ubierania się, wagę czy zainteresowania. Z ostrej buntowniczki, stała się wzorcową mamą. Nikt się nie spodziewał, że nowa rola zainspiruje ją do napisania książek, a co dopiero, że odniosą one wielki sukces!

Książki dla dzieci autorstwa Chylińskiej

Pierwsza książka Agnieszki, pt. Zezia i Giler, miała swoją premierę w 2012 roku i cieszyła się wielką popularnością, trafiając nawet na listę bestsellerów Empiku. Wówczas wokalistka mówiła: „Marzyłam o tym od dzieciństwa i cieszę się, że to marzenie spełniłam”. 

Wkrótce potem najmłodsi czytelnicy doczekali się kontynuacji przygód głównych bohaterów. Teraz do księgarń trafi już szósta książka Agnieszki Chylińskiej - Giler, trampolina i reszta świata.

Wiadomo, że piosenkarka sprzedała łącznie ponad 500 tys. egzemplarzy swoich dzieł. Informator Party dodaje: „Chylińska ma gwiazdorską stawkę, więc mogła zarobić na nich nawet około 1,5 mln złotych”. 

To jednak nie wszystkie jej zarobki - zarabia także z tantiem, koncertów oraz udziale w programie Mam talent. Ponadto planuje wydać książkę dla dorosłych, a w przyszłym roku rusza z trasą koncertową z okazji 25-lecia kariery.  

Agnieszka Chylińska z jedną ze swoich książek

Agnieszka Chylińska
Fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Chylińska metamorfozy i fryzury
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.