Agata Młynarska, VIVA! 2015
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Agata Młynarska poprosiła fanów o pomoc w dramatycznym wpisie!

Dziennikarka potrzebuje lekarstwa…

Olga Figaszewska 8 sierpnia 2018 12:55
Agata Młynarska, VIVA! 2015
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Od latu dziennikarka ma poważne problemy ze zdrowiem. W ostatnim czasie coraz bardziej cierpi. We wtorek Agata Młynarska opublikowała w mediach społecznościowych poruszający apel… Poprosiła swoich fanów o pomoc!

Agata Młynarska błaga o pomoc

Dziennikarka zmaga się z nieswoistym zapaleniem jelit. W lipcu z powodu nagłego ataku przewlekłej choroby trafiła do szpitala i walczyła w nim o życie.  „Obudziłam się rano i od razu wiedziałam, że nie wstanę z łóżka. Ból brzucha był nie do wytrzymania, do tego torsje. Po kilku godzinach znalazłam się w szpitalu”, mówiła wówczas w rozmowie z Faktem. Agata Młynarska przestrzega zaleceń lekarza: przyjmuje leki i trzyma dietę. Niestety, gwiazda musi mierzyć z kolejnym problemem.

Okazuje się, że lek, łagodzący osty stan zapalny jelit, dzięki czemu może normalnie funkcjonować, zniknął z aptek. Trzeba na niego czekać, a terapii nie wolno przerywać. Agata Młynarska postanowiła wykorzystać media społecznościowe, by nagłośnić całą sytuację. W dramatycznym wpisie poprosiła swoich fanów o pomoc.

„Entocort - lek, bez którego my, chorzy na nieswoiste zapalenia jelit, w stanach ostrych, nie możemy funkcjonować, nie możemy też przerwać kuracji, bo jest to steryd. Niestety NIE MA go w aptekach i w hurtowni. Nagle przepadł, nie ma zamienników. Szukam go od kilku dni. W aptekach dostaję informację, że lek „wcięło”, nie ma i już. Trzeba czekać... Czy macie może pomysł jak go zdobyć? Może znacie zaprzyjaźnione apteki, które mogą go jeszcze mieć przez przypadek??? Będę wdzięczna za pomoc❤️🙏Wstrzymam się od stosownego komentarza na ten temat bo słowa, które cisną się na usta zaprowadziły by mnie pod sąd. No halo! Hej Wy tam na stołkach wysoko!!! Zróbcie z tym coś! Zajmijcie się tym co ważne!”, napisała Agata Młynarska.

Na odzew internautów nie trzeba było długo czekać. Wpis momentalnie rozprzestrzenił się w mediach społecznościowych. Udostępniały go również gwiazdy. Fani przeprowadzili skuteczne „śledztwo”. W końcu udało się zlokalizować lek!

„Dziękuję za natychmiastowy odzew w sprawie leku!!!! Jesteście niesamowci. Za chwilę dostanę przesyłkę:) a jutro odbieram lek w aptece na Wilanowie dzięki @studiofiranowe @cleo_don @karolinakp @krystynajulialewenfisz . Jednocześnie wpisy pod postem pokazały rozmiar problemu, z którego warto zdać sobie sprawę. Nagłaśnianie go może choć trochę pomoże! Dziękuję raz jeszcze za zaangażowanie i wolę pomocy ❤️ wysyłam w zamian uśmiech prosto z serca płynący❤️❤️brawo WY👏👏😘😘🌹🌹🌹😘😘😘😘 ”, dziękowała w kolejnym wpisie.

 

 

 

Post udostępniony przez Agata Młynarska (@agata_mlynarska)

 

 

Agata Młynarska pokazała się bez makijażu
Fot. Facebook @Agata Młynarska

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?