„Wejście do łóżka jest możliwe, kiedy... dam na to bilet!”

Weronika Kostyra 23 lutego 2018 07:30

Agata Młynarska jest szczęśliwą żoną, matką, a nawet… babcią. Jednak nie zawsze tak było. Prawdziwą miłość odnalazła dopiero przy boku Przemysława Schmidta. Para pobrała się w 2014 roku. Jest to trzecie małżeństwo gwiazdy. W międzyczasie długo była też singielką. „Byłam przez długi czas sama, jako już dojrzała osoba, po czterdziestce mocno. Prawie siedem lat takiego singlowania bardzo dużo też nauczyło mnie o mnie”, wyznała w swoim programie emitowanym na portalu WP Kobieta.

Agata Młynarska o seksie

Dziennikarka powiedziała, że przyjaciele udzielali jej wtedy wielu rad: „Powiem szczerze, że wiele kobiet, moich przyjaciółek, radziło mi, żebym skorzystała z różnych portali randkowych dla dojrzałych babek. Ja tego nie czułam, ja nie umiem się odnaleźć w takich realiach i zdecydowania wybrałam ryzyko samotności. Co mi się bardzo opłaciło, ponieważ ta konfrontacja z samotnością była czymś bardzo fajnym, ale to też chwilę trwało”, mówiła.

Poznanie kogoś przez Internet, a szczególnie romans bez zobowiązań okazały się nie w jej stylu: „Bardzo dużo osób, moich przyjaciół, i facetów, i babek, mówiło: «Słuchaj, strzel sobie taki seks bez zobowiązań. Przecież to bardzo pomaga». Ja się zastanawiałam: «w czym ma mi to pomóc?» Ja sobie tego po prostu nie wyobrażam. Ja uważam, że wejście do łóżka jest możliwe, kiedy ja zaakceptuję… jakby dam bilet na to wejście do łóżka”, przyznała w rozmowie z gośćmi.

Bardzo dużo osób, moich przyjaciół mówiło: «Słuchaj, strzel sobie taki seks bez zobowiązań. Przecież to bardzo pomaga»

Przyznała jednak, że dorastała w innych czasach. Nie istniały wtedy portale i aplikacje randkowe. Agata Młynarska nie wyklucza, że używałaby ich, gdyby miała taką możliwość w młodości: „Być może jakbym miała takie narzędzie jak Tinder, kiedy byłam młoda, to może bym z niego skorzystała, nie wiem…”, wahała się przez chwilę.

W czy Wy korzystacie z portali randkowych, żeby poznać kogoś w sieci? 

1/4
Agata Młynarska, VIVA! marzec 2015
Copyright @Marlena Bielinska/MOVE
1/4

Agata Młynarska w zmysłowej sesji dla VIVY!

2/4
Agata Młynarska w sesji dla Vivy!
Copyright @Marlena Bielińska/ Move Picture/ Viva!
2/4

Agata Młynarska w zmysłowej sesji dla VIVY!

3/4
Agata Młynarska w sesji dla Vivy!
Copyright @Marlena Bielińska/ Move Picture/ Viva!
3/4

Agata Młynarska w zmysłowej sesji dla VIVY!

4/4
Agata Młynarska, "Viva!" marzec 2015
Copyright @Marlena Bielińska/ Move Picture
4/4

Agata Młynarska w zmysłowej sesji dla VIVY!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.