Agata Duda i Melania Trump
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Z OSTATNIEJ CHWILI Jak przebiega spotkanie Melanii Trump i Agaty Dudy?

Weronika Kostyra 6 lipca 2017 11:45
Agata Duda i Melania Trump
Fot. East News

Melania Trump i Agata Kornhauser-Duda są już po porannym spotkaniu w Belwederze. Pierwsze Damy USA i Polski wypiły razem kawę, po czym udały się razem do Centrum Nauki Kopernik. Zgodnie z planem zwiedzą tam wystawę i spotkają się z dziećmi.

 

Spotkanie pierwszych dam w Warszawie

Panie spotkały się o 10.30 przed Belwederem i po powitaniu szybko weszły do środka. Po krótkiej rozmowie wyjechały, aby realizować ciąg dalszy zaplanowanej wizyty. Co ciekawe, Pierwsze Damy prawdopodobnie rozmawiają po niemiecku, obie znają ten język – Agata Duda była jego nauczycielką. Podczas spotkania z dziećmi wezmą udział w warsztatach związanych z programowaniem. Dzieci będą mogły pochwalić się przed nimi swoją wiedzą i umiejętnościami.

 

Później obie dołączą do mężów, aby wziąć udział w spotkaniu o 13.00 na placu Krasińskich i wysłuchać przemówienia Donalda Trumpa.

 

Z kolei Ivanka Trump, która także jest w Warszawie, odwiedzi przed 13.00 pomnik Bohaterów Getta.

Ivanka Trump w Warszawie
Fot. East News

 

Zobacz także: Z OSTATNIEJ CHWILI Donald Trump: „Nigdy nie byliśmy bliżsi Polsce niż w tej chwili”

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.