Agata Duda i Melania Trump
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Z OSTATNIEJ CHWILI Jak przebiega spotkanie Melanii Trump i Agaty Dudy?

Weronika Kostyra 6 lipca 2017 11:45
Agata Duda i Melania Trump
Fot. East News

Melania Trump i Agata Kornhauser-Duda są już po porannym spotkaniu w Belwederze. Pierwsze Damy USA i Polski wypiły razem kawę, po czym udały się razem do Centrum Nauki Kopernik. Zgodnie z planem zwiedzą tam wystawę i spotkają się z dziećmi.

 

Spotkanie pierwszych dam w Warszawie

Panie spotkały się o 10.30 przed Belwederem i po powitaniu szybko weszły do środka. Po krótkiej rozmowie wyjechały, aby realizować ciąg dalszy zaplanowanej wizyty. Co ciekawe, Pierwsze Damy prawdopodobnie rozmawiają po niemiecku, obie znają ten język – Agata Duda była jego nauczycielką. Podczas spotkania z dziećmi wezmą udział w warsztatach związanych z programowaniem. Dzieci będą mogły pochwalić się przed nimi swoją wiedzą i umiejętnościami.

 

Później obie dołączą do mężów, aby wziąć udział w spotkaniu o 13.00 na placu Krasińskich i wysłuchać przemówienia Donalda Trumpa.

 

Z kolei Ivanka Trump, która także jest w Warszawie, odwiedzi przed 13.00 pomnik Bohaterów Getta.

Ivanka Trump w Warszawie
Fot. East News

 

Zobacz także: Z OSTATNIEJ CHWILI Donald Trump: „Nigdy nie byliśmy bliżsi Polsce niż w tej chwili”

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.