Mariah Carey oskarżona o molestowanie seksualne
O TYM JEST GŁOŚNO

Afery w Hollywood ciąg dalszy? Mariah Carey oskarżona o molestowanie seksualne swojego ochroniarza!

Gabriela Czernecka 9 listopada 2017 15:00
Mariah Carey oskarżona o molestowanie seksualne

Były ochroniarz Mariah Carey oskarża ją o molestowanie seksualne! Michael Anello złożył już pozew do sądu, w którym zarzuca gwieździe, że ta wielokrotnie go obrażała i poniżała oraz skłaniała do nierządu. Jak na oskarżenia zareagowała Mariah Carey?

 

Polecamy: Okładka magazynu „Paper’’, której bohaterką jest Mariah Carey, wzbudza kontrowersje! Dlaczego?

 

Były ochroniarz oskarża Mariah Carey

Jak się okazuje, seksskandal w Hollywood trwa w najlepsze. O molestowanie seksualne zostali już oskarżeni Harvey Weinstein, Kevin Spacey oraz Terry Richardson. Do tej pory do mediów zgłaszają się kolejne pokrzywdzone kobiety. Teraz jednak oskarżenia o molestowanie seksualne padły na Mariah Carey! Amerykańską diwę oskarżył jej były ochroniarz, Michael Anelllo, który pracował u jej boku od czerwca 2015 roku do maja 2017 roku. Michael Anello jest właścicielem ogromnej firmy ochroniarskiej, która zajmuje się wyłącznie znanymi osobami. Według Anello podczas pracy u artystki był przez nią wielokrotnie obrażany - Carey nazywała go skinheadem, nazistą, członkiem Ku Klux Klanu oraz zwolennikiem białej rasy. Jak mówi Anello Mariah Carey chciała „otaczać się czarnymi facetami, nie białymi ludźmi”.

 

Polecamy również: Najbardziej zmanierowana gwiazda świata? Mariah Carey zadziwiła nie tylko słynnym już sylwestrowym występem...

 

Mariah Carey oskarżona o molestowanie seksualne

Oprócz przemocy psychicznej ochroniarz zarzuca piosenkarce, że ta nakłaniała go do nierządu. To zostało skrupulatnie odnotowane w oskarżeniu wystosowanym do sądu. Mariah Carey oskarżono o molestowanie seksualne poprzez popełnianie „aktów seksualnych z intencją oglądania ich przez Anello”. Ochroniarz opowiedział o tym, jak wyglądała jedna z nieprzyjemnych sytuacji, która miała miejsce podczas podróży do Cabo San Lucas. Mariah podobno poleciła mu, by przyszedł do niej do pokoju i przeniósł bagaże. Gdy mężczyzna wszedł do pomieszczenia, Carey miała na sobie jedynie rozpięty, przezroczysty szlafrok. Gdy Anello chciał wyjść, gwiazda zażądała, by został i zajął się bagażami. W tym momencie mężczyzna szybko uporał się z zadaniem i wyszedł z pokoju nie nawiązując z artystką fizycznego kontaktu. To jednak nie wszystko. Michael Anello oskarża Mariah Carey o to, że wciąż winna jest mu pieniądze - dokładnie 200 tysięcy dolarów zaległej wypłaty.

 

Jak informuje serwis TMZ, przedstawiciele Mariah Carey już skontaktowali się z mężczyzną w sprawie ugody. Ten jednak nie przyjął propozycji, bo jak mówi, nie usatysfakcjonowały go zaprezentowane przez nich warunki. Wygląda na to, że Mariah Carey i Michael Anello spotkają się w sądzie...

Mariah Carey molestowała własnego ochroniarza
Fot. Instagram @mariahcarey

Mariah Carey molestowała własnego ochroniarza
Fot. Instagram @mariahcarey

Polecamy również: Kompromitacja Mariah Carey to niejedyna wpadka z playbackiem. Kto jeszcze musi się wstydzić?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.