Adele rozstała się z mężem
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Adele powraca z nową płytą?!

„Tworzenie muzyki jest pewnego rodzaju terapią”

Olga Figaszewska 5 września 2019 13:48
Adele rozstała się z mężem
Fot. East News

Najpierw rozstanie z mężem, a teraz… powrót na scenę! Wszystko wskazuje na to, że nowa płyta Adele za chwilę pojawi się na rynku. Jak podają zagraniczne media, praca nad nowymi utworami to dla niej sposób na pożegnanie z przeszłością i bolesnymi wspomnieniami...

Adele wraca z nową płytą?

Dla wszystkich to było prawdziwe zaskoczenie. Adele po ośmiu latach rozstała się z Simonem Koneckim.

„Adele i jej partner są w separacji. Są zdecydowani wspólnie i w miłości wychowywać swojego syna. Jak zawsze, proszą o uszanowanie ich prywatności. Dalszych komentarzy nie będzie”, mogliśmy przeczytać w mediach społecznościowych artystki. Podobno ich małżeństwo od dawna było fikcją. „To jest bardzo smutna sytuacja. Adele i Simon prowadzili osobne życia już od jakiegoś czasu. Wśród ich przyjaciół było dobrze wiadomo, że tym razem nie uda im się tego rozwiązać. Próbowali przez lata, ale w końcu trzeba zaakceptować fakt, że coś po prostu się nie uda”, informowała osoba z ich otoczenia w rozmowie z The Sun.

Okazuje się, że mimo wszystko rozstanie pomogło jej rozpostrzeć skrzydła. Adele przeszła prawdziwą metamorfozę - nie tylko zewnętrzną. Podobno gwiazda zamierza wrócić na scenę z nowym krążkiem.

,,Ona szykuje się zarówno psychicznie, jak i fizycznie do tego, aby promować swoją nową muzykę. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że będzie gotowa pod koniec tego roku. Adele ocenia ostatni rok jako trudny czas w jej życiu i dla niej tworzenie muzyki jest pewnego rodzaju terapią. Widać, że jest gotowa, aby podzielić się tymi piosenkami z fanami", czytamy na łamach People.

Jeśli to prawda, możemy być pewni, że artystka zaskoczy nas nowym brzmieniem i  kolejną dawką emocji.  

dom Adele
Fot. East News

Adele, Simon Konecki, The 59th GRAMMY Awards 2017
Fot. Getty Images

TAGI #Adele #muzyka

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?