smutna Adele
Fot. Getty Images
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Taką cenę płaci Adele za swoją wielką metamorfozę

Paparazzi uwiecznili artystkę w trakcie kłótni...

Konrad Szczęsny 15 lutego 2020 17:14
smutna Adele
Fot. Getty Images

Rozstanie z mężem, przeprowadzka do Los Angeles i spektakularna utrata wagi - tak wyglądał rok 2019 Adele. O metamorfozie artystki mówi cały świat, zaś w ostatnim czasie ponownie zrobiło się o niej głośno za sprawą słynnej fotografii Kingi Rusin z pooscarowego przyjęcia Beyonce i Jaya Z. Najnowsze fotografie pokazują jednak, że uwaga mediów ma swoje drugie dno, które dla autorki hitów „Rolling in the deep” czy „Hello” nie jest przyjemne. Paparazzi uwiecznili ją na zdjęciach w trakcie kłótni!

Kłótnia Adele w Londynie: zdjęcia

Fotografie są dowodem na to, że artystka wyjechała z Los Angeles, gdzie w minionym tygodniu uczestniczyła w głośnym za sprawą Kingi Rusin pooscarowym przyjęciu, zorganizowanym przez Beyonce i jej męża, Jayza Z. Adele przyleciała do Londynu. Na tę okazję wybrała czarne dresy i długi płaszcz. Z uwagi na ogromne zainteresowanie artystką w ostatnim czasie, na lotnisku Londyn-Heathrow czekali na nią paparazzi.

Wykonali m.in. zdjęcia, na których 31-latka wysiada w samochodu. Po jej twarzy widać, że nie była zachwycona obecnością fotoreporterów. Tym bardziej, że w chwili wykonywania tej czynności była w trakcie... kłótni! Wskazuje na to wyraźnie jej mimika oraz gesty.

Gdy artystka dostrzegła paparazzi, jeszcze bardziej się zdenerwowała i wykonała znaczący gest: wymierzyła w ich stronę dwoma złączonymi palcami, co na myśl przywodzi mierzenie do kogoś z broni.

Metamorfoza Adele

O tym, że przeszła na dietę sirtfoodową (więcej pisaliśmy o niej w tym miejscu), media zaczęły informować w 2017 roku. I mimo że w krótkim czasie Adele udało się zrzucić kilka kilogramów, nie poprzestała na tym. Z czasem zaczęła również wylewać siódme poty na siłowni. Zapewne dodatkowym bodźcem, który skłonił ją do gubienia kolejnych kilogramów, było rozstanie z mężem Simonem Koneckim. 

Specjaliści szacują, że do początku 2020 roku Adele udało się zrzucić aż 45 kilogramów. Miała to potwierdzić sama zainteresowania w trakcie wakacji, na których spotkała fanki i ujawniła im prawdę na temat swojej spektakularnej metamorfozy.

Fani i internauci są jednak zaniepokojeni i uważają, że Brytyjka nie wygląda obecnie zdrowo... Zgadzasz się z nimi?  

Te zdjęcia Adele wykonano kilka dni temu w Los Angeles:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Adele fotografada nessa quarta-feira após academia em LA.

Post udostępniony przez Adele (@portaladelebr)

A to już słynna fotografia Kingi Rusin z Adele: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Adele compareceu em festa pós Oscar promovida por #Beyonce e #JayZ em LA. 📸: @kingarusin

Post udostępniony przez Adele (@portaladelebr)

Tak natomiast Adele wyglądała na lotnisku w Londynie, gdy wysiadała z samochodu: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@adele spotted having an intense conversation and rough day yesterday!!! #adele

Post udostępniony przez ω/ ρєттι & Gσттι (@abmorestateofmind)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.