Poznaj szczegóły
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Adele zachwyca na nowym zdjęciu! Gwiazda pokazała się w bikini! 

Jej metamorfoza robi wrażenie

Olga Figaszewska 31 sierpnia 2020 08:45
Poznaj szczegóły
Fot. Getty Images

Adele przeszła niewiarygodną metamorfozę. Wokalistka schudła 50 kilogramów. Co jakiś czas w sieci zamieszcza efekty swojej przemiany. Ale najnowsza fotografia wprawiła w osłupienie jej fanów. Adele zachwyca w bikini!

Metamorfoza Adele – tak wygląda w bikini

Adele długo unikała publicznych wyjść. Rozstanie z mężem, praca nad nową płytą… Wokalistka zrobiła sobie przerwę od show-biznesu. I to wyszło jej na dobre. Ale kiedy podzieliła się z wielbicielami najnowszymi zdjęciami, nikt nie mógł uwierzyć w jej przemianę. Wokalistka bardzo schudła. Gwiazda jest na diecie SIRT, dzięki której zrzuciła nadprogramowe kilogramy.

„Mówi, że jest zszokowana, gdy patrzy w lustro. Lubi kupować nowe ubrania i świetnie się bawi, przymierzając je - od skąpych sukienek po wykwintne kreacje z czerwonego dywanu. To tak, jakby nadrabiała stracony czas”, donosił niedawno informator Heat.

Adele po raz kolejny zachwyciła fanów swoją przemianą! „Szczęśliwego Notting Hill Carnival, który mógłby się zdarzyć, mój ukochany Londynie ”, napisała szczęśliwa wokalistka pod nowym zdjęciem.

Gwiazda pozuje na nim w górze od bikini we wzór flagi Jamajki, spodniach z wysokim stanem, żółtej ozdobie z piór i fryzurze bantu knots. Adele nie ukrywa, że podobnie jak inni, tęskni za festiwalami. Notting Hill Carnival odbywa się systematycznie od 1966 roku. Wydarzenie wywodzi się z diaspory czarnoskórych imigrantów z Karaibów i celebruje także kulturę Afroamerykanów. Ze względu na pandemię koronawirusa zostało przeniesione do sieci. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy what would be Notting Hill Carnival my beloved London 🇬🇧🇯🇲

Post udostępniony przez Adele (@adele)

TAGI #Adele

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.