Poznaj szczegóły
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Adele zachwyca na nowym zdjęciu! Gwiazda pokazała się w bikini! 

Jej metamorfoza robi wrażenie

Olga Figaszewska 31 sierpnia 2020 08:45
Poznaj szczegóły
Fot. Getty Images

Adele przeszła niewiarygodną metamorfozę. Wokalistka schudła 50 kilogramów. Co jakiś czas w sieci zamieszcza efekty swojej przemiany. Ale najnowsza fotografia wprawiła w osłupienie jej fanów. Adele zachwyca w bikini!

Metamorfoza Adele – tak wygląda w bikini

Adele długo unikała publicznych wyjść. Rozstanie z mężem, praca nad nową płytą… Wokalistka zrobiła sobie przerwę od show-biznesu. I to wyszło jej na dobre. Ale kiedy podzieliła się z wielbicielami najnowszymi zdjęciami, nikt nie mógł uwierzyć w jej przemianę. Wokalistka bardzo schudła. Gwiazda jest na diecie SIRT, dzięki której zrzuciła nadprogramowe kilogramy.

„Mówi, że jest zszokowana, gdy patrzy w lustro. Lubi kupować nowe ubrania i świetnie się bawi, przymierzając je - od skąpych sukienek po wykwintne kreacje z czerwonego dywanu. To tak, jakby nadrabiała stracony czas”, donosił niedawno informator Heat.

Adele po raz kolejny zachwyciła fanów swoją przemianą! „Szczęśliwego Notting Hill Carnival, który mógłby się zdarzyć, mój ukochany Londynie ”, napisała szczęśliwa wokalistka pod nowym zdjęciem.

Gwiazda pozuje na nim w górze od bikini we wzór flagi Jamajki, spodniach z wysokim stanem, żółtej ozdobie z piór i fryzurze bantu knots. Adele nie ukrywa, że podobnie jak inni, tęskni za festiwalami. Notting Hill Carnival odbywa się systematycznie od 1966 roku. Wydarzenie wywodzi się z diaspory czarnoskórych imigrantów z Karaibów i celebruje także kulturę Afroamerykanów. Ze względu na pandemię koronawirusa zostało przeniesione do sieci. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy what would be Notting Hill Carnival my beloved London 🇬🇧🇯🇲

Post udostępniony przez Adele (@adele)

TAGI #Adele

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!