Jak wygląda?
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Adele przeszła niesamowitą metamorfozę!

Najnowsze zdjęcia zaskoczyły jej wielbicieli! Dlaczego?

Redakcja VIVA! 31 stycznia 2020 12:14
Jak wygląda?
Fot. Getty Images

Adele zmieniła się nie do poznania. Gwiazda przeszła niesamowitą metamorfozę. Wokalistka postanowiła zrobić sobie przerwę od show-biznesu i skupia się na życiu prywatnym. W mediach społecznościowych co jakiś czas pojawiają się jej nowe zdjęcia. Adele od 2016 roku schudła już ponad 40 kilogramów!

Metamorfoza Adele

Fani są zachwyceni metamorfozą Adele. Gwiazda jest na specjalnej, restrykcyjnej diecie sirtfood i ćwiczy na siłowni. Podobno rozstanie z mężem, Simonem Koneckim zmotywowało ją do zmiany wizerunku i zadbania o siebie.

,,Rozwodzi się i myślę, że to świetna motywacja, aby poczuć się lepiej samemu ze sobą. Sama przez to przechodziłam i pamiętam, że po rozstaniu powiedziałam: Wiesz co? Sprawię, że będę najlepszą wersją siebie, nie dla niego ani dla innych. Dla siebie.” Myślę, że też tak właśnie zrobiła. Dzięki temu wygląda fantastycznie", zdradziła trenerka wokalistki, Camila Goodis w rozmowie z hollywoodlife.com

Kilka miesięcy temu pojawiła się odmieniona na jednej z imprez. To nie był koniec jej przemiany. Na początku stycznia 2020 roku pojawiły się fotografie z jednej z plaż na Karaibach, na której Adele wypoczywała z Harrym Stylesem i dziennikarzem Jamesem Cordenem. Fotografie udokumentowały jej szczupłą figurę.

Teraz mediach społecznościowych znalazły się najnowsze zdjęcia Adele. Gwiazda została na nich uchwycona w sportowym wydaniu. Kamizelka, czarne leginsy i bluzka na długi rękaw z motywem szkieletu zrobiła wrażenie na jej wielbicielach. Ale już od dawna w sieci pojawiają się głosy, że wokalistka uległa presji kultu ciała i uparcie dąży do perfekcyjnej sylwetki. Fani martwią się o jej zdrowie i samopoczucie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

nike girl ✔️ [#adele #officialadelefanpage | #adeleph #adelephilippines]

Post udostępniony przez Adele (@officialadelefanpage)

kształt brwi

TAGI #Adele

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.