smutna Adele
Fot. Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Adele rozkwita po rozwodzie z mężem! Zobacz jej najnowsze zdjęcia!

W życiu artystki nastąpiła rewolucyjna przemiana!

Olga Figaszewska 13 sierpnia 2019 08:45
smutna Adele
Fot. Getty Images

Adele rozkwita po rozwodzie z mężem. Piosenkarka przeszła diametralną metamorfozę. Znajomi gwiazdy przyznają, że teraz ma odwagę budować swoje życie od nowa. Świadczą o tym najnowsze zdjęcia, którymi Adele podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama.

Adele: metamorfoza po rozstaniu z mężem

Uśmiechnięta, zadowolona, pełna energii. W dodatku wygląda lepiej niż kiedykolwiek do tej pory. Adele postanowiła zabrać się za siebie i od czasu rozwodu regularnie ćwiczy. Gwiazda schudła już 8 kilogramów.

Nie rozpamiętuje już tego co było. Adele stawia sobie kolejne cele. Ale teraz wyjechała wraz z przyjaciółkami na urlop i cieszy się beztroskimi chwilami. Widać, że świetnie odnajduje się w nowej sytuacji. Wielbiciele gwiazdy dostrzegli, że rozstanie z mężem wyszło jej na dobre. Wokalistka nie rozpacza już po rozpadzie związku.

Adele rozstała się z mężem

Przypomnijmy, że Adele po ośmiu latach rozstała się z Simonem Koneckim o czym poinformowała fanów w połowie kwietnia.

„Adele i jej partner są w separacji. Są zdecydowani wspólnie i w miłości wychowywać swojego syna. Jak zawsze, proszą o uszanowanie ich prywatności. Dalszych komentarzy nie będzie”, mogliśmy przeczytać w mediach społecznościowych artystki.

Znajomi pary zgodnie przyznawali, że ich małżeństwo od dawna było fikcją. „To jest bardzo smutna sytuacja. Adele i Simon prowadzili osobne życia już od jakiegoś czasu. Wśród ich przyjaciół było dobrze wiadomo, że tym razem nie uda im się tego rozwiązać. Próbowali przez lata, ale w końcu trzeba zaakceptować fakt, że coś po prostu się nie uda”, informowała osoba z ich otoczenia w rozmowie z The Sun. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Summer 2019 💫

Post udostępniony przez Adele (@adele)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank you for coming to celebrate with us last night @adele we love you!!! 👑 ✌🏻 #SpiceWorld2019

Post udostępniony przez Spice Girls (@spicegirls)

Adele, Simon Konecki, The 59th GRAMMY Awards 2017
Fot. Getty Images

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.