Adele powróciła! Co robi w wolnym czasie? Zakupy w LA
Fot. Splash News/EAST NEWS
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Najnowsze zdjęcia Adele zaskakują! Gwiazda jest nie do poznania...

Gorszy dzień czy dystans do siebie?

Weronika Kostyra 23 listopada 2018 07:28
Adele powróciła! Co robi w wolnym czasie? Zakupy w LA
Fot. Splash News/EAST NEWS

Adele od początku swojej kariery nie szła utartymi ścieżkami. Osiągnęła spektakularny sukces nie tylko dzięki swojej muzyce, lecz wizerunkowi zwyczajnej kobiety. Adele tardo stąpa po ziemi, nigdy nie unikała wulgaryzmów i nie przejmuje się ani tym, jak wygląda, ani tym, co na siebie zakłada. O artystce nie jest ostatnio głośno. Ostatni album wydała trzy lata temu i niemal nie pokazuje się publicznie. Jej najnowsze zdjęcia mocno zaskakują.

Adele ma do siebie dystans?

Na co dzień artystka żyje z dala od show-biznesu i światła reflektorów. Spędza czas w gronie rodziny z mężem Simonem Koneckim oraz synkiem Angelo. Ostatnio wybrała się na zakupy w Beverly Hills, gdzie przyłapali ją paparazzi. Wydawało się jednak, że Adele nie przejmowała się ich obecnością, mimo że była ubrana w bardzo swobodny komplet przypominający piżamę. Na twarzy nie miała też nawet śladu makijażu. Do swojej naturalnej stylizacji dobrała jedynie modne trampki i stylową torebkę Louis Vuitton.

Okazuje się, że gwiazda stawia na wygodę i nie przejmuje się tym, że może natknąć się na fotografów. Miałą gorszy dzień czy udowodniła, że ma do siebie ogromny dystans? 

Adele w piżamie na zakupach
Fot. Coleman Rayner/East News

Adele w piżamie na zakupach
Fot. Coleman Rayner/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?