Zobacz zdjęcia
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Adele powraca z nową płytą!

Artystka zdradziła datę premiery czwartego albumu!

Olga Figaszewska 18 lutego 2020 12:45
Zobacz zdjęcia
Fot. Getty Images

Dla fanów Adele to niezwykłe wydarzenie! Wokalistka po kilku latach powraca z nową płytą! Kiedy ukaże się na rynku? Gwiazda zdradziła datę premiery!

Czwarty album Adele. Kiedy premiera?

Wielbiciele jej talentu nie kryją radości. Adele wydała do tej pory trzy płyty: 19, 21 i 25. Wszystkie były sygnowane wiekiem, w którym nagrywała dany krążek. Nie wiadomo, czy podobnie będzie i tym razem. Na razie gwiazda wyznała, że wydaje czwarty studyjny album jesienią 2020 roku!

Tę informację gwiazda miała zdradzić podczas wesela swojej przyjaciółki. „Spodziewajcie się mojego albumu we wrześniu”, mówiła.

W ostatnim czasie w jej życiu działa się prawdziwa rewolucja. Adele przeszła wewnętrzną i zewnętrzną metamorfozę. Czy wokalistka na nowej płycie artystka będzie chciała się rozliczyć z przeszłością? Niektórzy spekulowali, że w ten sposób Adele odreaguje rozstanie z Simonem Koneckim. Para ogłosiła separację w kwietniu 2019 roku, zaś we wrześniu do sądu trafiły dokumenty rozwodowe. Trudno stwierdzić, czego możemy się spodziewać po nowym albumie Adele. Fani mają nadzieję, że na krążku nie zabraknie nostalgicznych, wrażliwych, poruszających utworów.  

Zobacz jak teraz wygląda
Fot. Getty Images

TAGI #Adele

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.