Adele
Fot. EastNews
O NIEJ SIĘ MÓWI

Zachwycająca Adele składa fanom życzenia świąteczne!

Artystka wygląda zjawiskowo!

Ksenia Krasko 24 grudnia 2019 07:45
Adele
Fot. EastNews

Nowy album Adele byłby zdecydowanie najlepszym prezentem świątecznym dla jej fanów, jednak na świeże utwory wokalistki musimy jeszcze poczekać. Niestety, nie potwierdziły się wcześniejsze doniesienia mediów, sugerujące, że płyta pojawi się w listopadzie. Artystka złożyła właśnie życzenia swoim wielbicielom i nie da się ukryć, że jej spektakularna metamorfoza wzbudza równie ogromne emocje!

Adele na nowych zdęciach Instagram

Adele opublikowała na swoim Instagramie efektowne zdjęcia, które nie pozostawiają wątpliwości, że spektakularna przemiana artystki trwa! 31-letnia wokalistka pozuje z dwoma świątecznymi ikonami: krnąbrnym Grinchem i Świętym Mikołajem.

„Próbowaliśmy zniszczyć Boże Narodzenie, ale potem nasze serca urosły! Dziękuję za przybycie na moje przyjęcie i sprawienie, że poczuliśmy się jak dzieci. Grinch 💚 Wesołych Świąt wszystkim”, napisała piosenkarka.

Sądząc po licznych komentarzach fanów, nie tylko my jesteśmy pod wrażeniem metamorfozy jednej z najbardziej utalentowanych piosenkarek naszych czasów. Czarna satynowa sukienka doskonale podkreśla figurę wokalistki, a loki w stylu Hollywood i ciemna szminka dopełniają całości.

Magazyn People informował niedawno, że Adele stawia na ruch – regularnie ćwiczy z prywatnym trenerem i uczęszcza na pilates. Początkowo nie była pewna, czy zmiana stylu życia będzie dla niej korzystna. „Jej nie chodziło o odchudzanie. Ona chce być zdrowa ze względu na syna. Utrzymanie nowej rutyny było dla niej wyzwaniem, ale nadal się jej trzyma. I świetnie się bawi”, czytamy w People.

W kwietniu tego roku Adele rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem Simonem Koneckim. Wystosowała wtedy oświadczenie do fanów i mediów, w którym potwierdziła plotki o rozwodzie i poprosiła o uszanowanie prywatności. Para razem wychowuje syna, 7-letniego Angelo Jamesa. 

Adele, październik 2019
Fot. Instagram @adele

Adele, 24.02.2016
Fot. David Fisher/REX/Shutterstock/EAST NEWS

TAGI #Adele

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.