Adele
Fot. Theo Wenner/Rolling Stone
O TYM SIĘ MÓWI

„Chodziła i wszystkich przytulała’’. Adele pojawiła się na miejscu tragedii w Londynie

VIVA! 15 czerwca 2017 20:30
Adele
Fot. Theo Wenner/Rolling Stone

 

Jak podają zagraniczne media, brytyjska wokalistka, Adele, pojawiła się na miejscu tragedii. Inne źródło informuje, że Adele nie przyjechała tam sama. Miała jej towarzyszyć mąż, Simon Konecki. 

 

Świadkowie zdarzenia twierdzą, że Adele „chodziła i przytulała wszystkich’’. Gwiazda nie kryła wzruszenia. 

 

 

W pożarze, który wybuchł w nocy z wtorku na środę w wieżowcu mieszkalnym Grenfell Tower, zginęło co najmniej 17 osób, a 78 zostało rannych. 20 osób jest w stanie krytycznym. Służby ratunkowe i burmistrz Londynu, Sadiq Khan, twierdzą, że liczba ofiar może się zmienić. 

 

Źródło: TVN24

 

TAGI #Adele

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?