Adele
Fot. Theo Wenner/Rolling Stone
O TYM SIĘ MÓWI

„Chodziła i wszystkich przytulała’’. Adele pojawiła się na miejscu tragedii w Londynie

VIVA! 15 czerwca 2017 20:30
Adele
Fot. Theo Wenner/Rolling Stone

 

Jak podają zagraniczne media, brytyjska wokalistka, Adele, pojawiła się na miejscu tragedii. Inne źródło informuje, że Adele nie przyjechała tam sama. Miała jej towarzyszyć mąż, Simon Konecki. 

 

Świadkowie zdarzenia twierdzą, że Adele „chodziła i przytulała wszystkich’’. Gwiazda nie kryła wzruszenia. 

 

 

W pożarze, który wybuchł w nocy z wtorku na środę w wieżowcu mieszkalnym Grenfell Tower, zginęło co najmniej 17 osób, a 78 zostało rannych. 20 osób jest w stanie krytycznym. Służby ratunkowe i burmistrz Londynu, Sadiq Khan, twierdzą, że liczba ofiar może się zmienić. 

 

Źródło: TVN24

 

TAGI #Adele

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.