Adele
Fot. Theo Wenner/Rolling Stone
O TYM SIĘ MÓWI

„Chodziła i wszystkich przytulała’’. Adele pojawiła się na miejscu tragedii w Londynie

VIVA! 15 czerwca 2017 20:30
Adele
Fot. Theo Wenner/Rolling Stone

 

Jak podają zagraniczne media, brytyjska wokalistka, Adele, pojawiła się na miejscu tragedii. Inne źródło informuje, że Adele nie przyjechała tam sama. Miała jej towarzyszyć mąż, Simon Konecki. 

 

Świadkowie zdarzenia twierdzą, że Adele „chodziła i przytulała wszystkich’’. Gwiazda nie kryła wzruszenia. 

 

 

W pożarze, który wybuchł w nocy z wtorku na środę w wieżowcu mieszkalnym Grenfell Tower, zginęło co najmniej 17 osób, a 78 zostało rannych. 20 osób jest w stanie krytycznym. Służby ratunkowe i burmistrz Londynu, Sadiq Khan, twierdzą, że liczba ofiar może się zmienić. 

 

Źródło: TVN24

 

TAGI #Adele

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.