Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska
Fot. VIPHOTO/EAST NEWS
O TYM SIĘ MÓWI

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska padli ofiarą szantażu! 

Sprawcy żądali okupu!

Monika Katarzyna Krupska 17 października 2018 15:00
Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska
Fot. VIPHOTO/EAST NEWS

Ich konta w mediach społecznościowych obserwuje tysiące osób. Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska to jedna z najpopularniejszych par w polskim-showbiznesie. Ostatnio nieznany sprawca włamał się na konto Instagramowe serialowej Agaty! Jak donosi Fakt sprawa trafiła na policję. Czy udało się znaleźć hakera?

Wiktoria Gąsiewska padła ofiarą hakera

„Wiktorii skradziono konto, na którym miała pół miliona obserwujących. Bardzo dużo ludzi próbowało nam pomóc w tej sprawie, ale nie dało rady. Mężczyzna, który ukradł jej konto, zażądał za zwrócenie go 5 tysięcy euro (ponad 21 tys. złotych – przyp. red.)! To była próba wyłudzenia, więc postanowiliśmy to zgłosić. Poszliśmy na policję”, powiedział tabloidowi aktor. 

Dodał, że to wcale nie jest „głupie konto w internecie, a część pracy”. Młodzi aktorzy za pośrednictwem Instagrama współpracują z różnymi firmami, kontaktują się też z fanami. „Kradzież mogłaby się odbić na kontraktach Wiktorii”, wyjaśnił Adam. 

Sprawa trafiła na policję, ale ostatniecznie aktorskiej parze pomógł pracownik firmy prowadzącej serwis internetowy. „Wszystko dobrze się skończyło”, zakończył 18-latek. 

O szczęśliwym rozwiązaniu sprawy Wiktoria poinformowała również na swoim odzyskanym już koncie. „Aaaaa kochani! Koniec męczarni i zastanawiania się co ktoś robi na moim profilu. Udało się! Dziękuje wszystkim którzy mnie wspierali i pomagali w odzyskaniu konta, jesteście najlepsi!  Wracam na stare śmieci”, napisała młoda aktorka.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W podróży🚤❤️

Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś postawiliśmy na naturę 🌿🌴

Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.