Adam Woronowicz, MT
Fot. East News
ZE ŚWIATA FILMU

„Ludzie boją się do mnie podejść na ulicy”. Adam Woronowicz zdradził, jak udział w „Diagnozie” odbija się na jego prywatnym życiu

Olga Figaszewska 21 listopada 2017 18:55
Adam Woronowicz, MT
Fot. East News

Aura tajemniczości, wciągająca historia i znakomita osada. Serial „Diagnoza” od samego początku zdobył uznanie widzów TVN. Po kilku tygodniach od premiery jednorazowo przyciąga przed telewizory średnio 2 miliony osób! W jednym z ostatnich wywiadów, Adam Woronowicz zdradził, jak udział w produkcji odbija się na jego prywatnym życiu. Czy tajemnicza postać doktora Artmana przypadła do gustu fanom serialu?

 

Zobacz też: To jej czas! Maja Ostaszewska zachwyca w serialu „Diagnoza”. Oto 5 powodów, dla których pokochali ją widzowie

 

Adam Woronowicz o roli w serialu „Diagnoza”

Udział w produkcji jest dla Adama Woronowicza kolejnym etapem w karierze. Aktor stworzył wiele znakomitych kreacji. Znamy go z ról w „Body/Ciało”, „Najlepszy”, „Popiełuszko. Wolność jest w nas”, czy „Pakcie”. W „Diagnozie” wciela się w mroczną postać doktora Jana Artmana. Z jednej strony widzimy go jako uznanego lekarza, oddanego męża i ojca. Ma jednak niejasne kontakty, po kryjomu interesuje się tożsamością Anny Nowak (Maja Ostaszewska). Jego obecność na ekranie wywołuje ciarki na plecach.  Bez dwóch zdań, to najbardziej zastanawiająca postać serialu!  

 

Adam Woronowicz, Diagnoza
Fot. materiały prasowe

Adam Woronowicz na planie serialu „Diagnoza”

 

Aktorowi udało się stworzyć bezbłędnie kreację prześladowcy i dręczyciela głównej bohaterki. Do tego stopnia, że wiele osób patrzy na niego właśnie przez pryzmat odgrywanych ról. W rozmowie z „Faktem”, przyznał, że często odbija się to na jego prywatnym życiu. Odcina kupony od sławy? „Faktycznie przez postaci, które gram, ludzie boją się do mnie podejść na ulicy. Ale to jest na swój sposób fajne, bo nie muszę za każdym razem składać autografów, mówi Adam Woronowicz. „Ludzie faktycznie mówią mi czasami, że mnie nie lubią. Ale to, że ktoś mnie nie lubi, świadczy tylko o tym, że dobrze zagrałem”, zdradził aktor. Dla mnie to wcale nie jest ciężka rola. Jest sympatyczna, bardzo ją lubię. To świetna zabawa!”, dodał na sam koniec.

 

Polecamy: Serial „Diagnoza” ma rekordową oglądalność. Za co pokochali go widzowie?

 

Czekacie na kolejne odcinki „Diagnozy”?

 

Adam Woronowicz, Diagnoza
Fot. materiały prasowe

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?