Adam Strycharczuk
Fot. Instagram @adam_strycharczuk
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Kim jest Adam Strycharczuk? Artysta ma dużą szansę wygrać show Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Zobacz jego najlepsze dotychczasowe występy

Rafał Kowalski 23 listopada 2019 13:52
Adam Strycharczuk
Fot. Instagram @adam_strycharczuk

Dwunasta edycja programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo ma naprawdę wysoki poziom. Wszystko oczywiście za sprawą utalentowanych uczestników, z których czwórka powalczy wieczorem o laur zwycięstwa. W bitwie o 100 tysięcy złotych stanie między innymi Adam Strycharczuk. Kim jest artysta, którego publiczność telewizyjna poznała bliżej dopiero po udziale w show Polsatu?

Kim jest Adam Strycharczuk– wiek, zainteresowania, Instagram

Adam Strycharczuk urodził się 9 dnia czerwca 1990 roku. 29-latek już jako dziecko chodził do szkoły muzycznej – dziś z tej dziedziny sztuki się utrzymuje. Zanim jednak zaczął zarabiać na muzyce, próbował swoich sił w aktorstwie. Małe role, często jako statysta, miał okazję dodać sobie do CV dzięki udziale w Prawie Agaty czy serialu Nie rób scen.

Wszystko zmieniło się kilka lat temu, gdy Adam Strycharczuk poznał podczas jednej z domówek Jana Frączka. Koledzy założyli youtubowy kanał Na Pełnej, na którym zamieszczają udane parodie polskich i zagranicznych artystów. Muzyczne żarty mężczyzn obserwuje już 250 tysięcy internatów, ale liczbę odsłon wideo można liczyć w milionach. Kolejne projekty, którymi zajmuje się muzyk to grupa Galaxi, w której wykonuje piosenki disco w stylu lat 90-tych, a także program Na pełnej. 29-latek prowadzi go w 4FUN.TV.

Prywatnie Adam Strycharczuk jest miłośnikiem jazdy na rowerze, starych Mercedesów i… swojego pieska o imieniu Gapa. Zwierzak ma nawet swój profil na Instagramie. Suczkę znajdziecie pod nickiem @gapathedog, a artystę pod @ adam_strycharczuk.

Najlepsze występy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Adam Strycharczuk wielokrotnie zachwycił jurorów i widzów show Polsatu. Najbardziej niezapomniane występy to chyba jednak te, w których 29-latek wcielił się w Katie Melua (tą metamorfozą wygrał odcinek) oraz Captaina Jacka, Muńka Staszczyka czy Freddiego Mercurego.

Czy Adam Strycharczuk wygra 12. edycję programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Dowiemy się dziś około północy. Będziecie mu kibicować? Podobno artysta zmierzy się z odwzorowaniem scenicznego wcielenia Violetty Villas... 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.