Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Nergal ma kolejny proces! O co tym razem oskarżany jest Adam Darski? Szokujące zdjęcia
Fot. Instagram @nergal69
Z ŻYCIA GWIAZD

Adam Nergal Darski nie ma zahamowań! Udowadnia to kolejnym zdjęciem nago...

Przesadził?

Redakcja VIVA! 18 lipca 2019 19:59
Nergal ma kolejny proces! O co tym razem oskarżany jest Adam Darski? Szokujące zdjęcia
Fot. Instagram @nergal69

Adam Darski, znany również jako Nergal, wciąż potrafi nas zaskoczyć, chociaż kontrowersja to jego drugie imię. Muzyk znów znalazł się w centrum uwagi – tym razem nie chodzi jednak o kolejny pozew, ale zdjęcie, które opublikował na Instagramie.

Nergal nago na zdjęciu na Instagramie

Lider zespołu Behemoth odpoczywał ostatnio w Pradze, gdzie bawił się na koncercie Rammstein. Oprócz tego, że dzielił się z fanami szczegółami swoich krótkich wakacji, pokazał znacznie więcej, niż moglibyśmy się spodziewać. Nie jest to pierwszy raz, kiedy Nergal pozuje nago, ale w tym przypadku możemy go zobaczyć w całej okazałości...

Darski zamalował najintymniejszą część ciała – w innym wypadku Instagram po prostu usunąłby zdjęcie, lub zablokował jego profil – i dodał opis tego, co robi na dachu: ”Na wojnie z osami! Wystarczy spojrzeć na [moją] twarz! O kurczę! Jestem bardzo zadowolony z gry! Szanse są przeciwko mnie, ale jestem gotów zabić je wszystkie...!”.

I chociaż wielbiciele artysty są przyzwyczajeni do szokujących fotografii, wypowiedzi oraz zachowań swojego idola, tym razem komentarze są bardzo różne. Niektóre osoby otwarcie żartują i nie dziwi ich szaleństwo Darskiego, inne oburzają i pytają o kryzys wieku średniego, a jeszcze inne nie widzą powodu, dla którego miałyby to oglądać. Jedno jest pewne – Nergal doskonale wie, jak wywołać wokół siebie medialny szum. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adam Nergal Darski (@nergal69)

Nergal ma kolejny proces! O co tym razem oskarżany jest Adam Darski? Szokujące zdjęcia
Fot. Instagram @nergal69

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.