Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Nergal ma kolejny proces! O co tym razem oskarżany jest Adam Darski? Szokujące zdjęcia
Fot. Instagram @nergal69
Z ŻYCIA GWIAZD

Adam Nergal Darski nie ma zahamowań! Udowadnia to kolejnym zdjęciem nago...

Przesadził?

Redakcja VIVA! 18 lipca 2019 19:59
Nergal ma kolejny proces! O co tym razem oskarżany jest Adam Darski? Szokujące zdjęcia
Fot. Instagram @nergal69

Adam Darski, znany również jako Nergal, wciąż potrafi nas zaskoczyć, chociaż kontrowersja to jego drugie imię. Muzyk znów znalazł się w centrum uwagi – tym razem nie chodzi jednak o kolejny pozew, ale zdjęcie, które opublikował na Instagramie.

Nergal nago na zdjęciu na Instagramie

Lider zespołu Behemoth odpoczywał ostatnio w Pradze, gdzie bawił się na koncercie Rammstein. Oprócz tego, że dzielił się z fanami szczegółami swoich krótkich wakacji, pokazał znacznie więcej, niż moglibyśmy się spodziewać. Nie jest to pierwszy raz, kiedy Nergal pozuje nago, ale w tym przypadku możemy go zobaczyć w całej okazałości...

Darski zamalował najintymniejszą część ciała – w innym wypadku Instagram po prostu usunąłby zdjęcie, lub zablokował jego profil – i dodał opis tego, co robi na dachu: ”Na wojnie z osami! Wystarczy spojrzeć na [moją] twarz! O kurczę! Jestem bardzo zadowolony z gry! Szanse są przeciwko mnie, ale jestem gotów zabić je wszystkie...!”.

I chociaż wielbiciele artysty są przyzwyczajeni do szokujących fotografii, wypowiedzi oraz zachowań swojego idola, tym razem komentarze są bardzo różne. Niektóre osoby otwarcie żartują i nie dziwi ich szaleństwo Darskiego, inne oburzają i pytają o kryzys wieku średniego, a jeszcze inne nie widzą powodu, dla którego miałyby to oglądać. Jedno jest pewne – Nergal doskonale wie, jak wywołać wokół siebie medialny szum. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adam Nergal Darski (@nergal69)

Nergal ma kolejny proces! O co tym razem oskarżany jest Adam Darski? Szokujące zdjęcia
Fot. Instagram @nergal69

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…