Adam Małysz
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Niepokojące informacje ze świata sportu. Adam Małysz ma koronawirusa!

Jaki jest jego stan zdrowia? Opublikowano oświadczenie

Gabriela Czernecka 22 czerwca 2020 16:24
Adam Małysz
Fot. East News

Adam Małysz ma koronawirusa. Ulubiony skoczek Polaków smutną wiadomością podzielił się z fanami na swoich social mediach. „Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością”, zaczyna swój wpis na Facebooku. Jaki jest stan zdrowia byłego skoczka?

Adam Małysz ma koronawirusa. Stan zdrowia

Ulubieniec Polaków ma koronawirusa. Adam Małysz o tym, że jest zakażony poinformował na swoich social mediach. Były skoczek miał kontakt z osobą, która miała pozytywny wynik testu i sam w ramach ostrożności zdecydował się poddać badaniu. Niestety, wynik był jednoznaczny: „Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach, miała pozytywny wynik testu na Covid-19, zdecydowałem poddać się badaniu. Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa. Na szczęście na razie choroba przebiega bezobjawowo. Mam nadzieję, że tak będzie do wyzdrowienia”, zaczyna swój wpis Adam Małysz na Facebooku.

„Ruszyły także procedury obowiązujące w takiej sytuacji, a więc między innymi kwarantanna oraz poinformowanie osób, z którymi się spotykałem. Piszę o zarażeniu również tutaj, by chronić innych i ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. To ważne, by wszyscy, którzy mieli ze mną kontakt w ostatnim czasie, przebadali się i podjęli niezbędne w takich okolicznościach środki ostrożności. Jak wiecie, przestrzegam zasad bezpieczeństwa, ale okazuje się, że to nie wystarcza. Niech ta sytuacja będzie i dla Was przestrogą – dbajcie o siebie i uważajcie”, zaznacza Adam Małysz.

Życzymy mu dużo zdrowia!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.