Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

O NIM JEST GŁOŚNO

Dlaczego polski celebryta usunął sobie genitalia? „Jestem osobą bezpłciową, brzydzę się ich”

To nie koniec zaplanowanych zmian…

Rafał Kowalski 20 lipca 2018 19:01

O historii Adama Curlykale słyszała już chyba cała Polska. Kilka dni temu model znany z udziału w programie Druga twarz przeszedł operację usunięcia narządów płciowych. W tym celu poleciał aż do Meksyku. Dlaczego podjął tak kontrowersyjną decyzję? Jak zamierza teraz odczuwać przyjemność seksualną i czy planuje jeszcze jakieś spektakularne zmiany? O tym wszystkim, celebryta opowiedział w ostatnim wywiadzie.

Adam Curlykale o powodach operacji

Choć dla części tych, którzy czytają o Adamie, jego decyzja wydaje się niezrozumiała, on jest przekonany, że robi dobrze. I ma swoje powody. Nie każdy jest przypisany do określonej płci. Są osoby binarne i niebinarne. Ja zaliczam się do tych drugich. U mnie kwestia płci i seksualność to kwestia sporna i niezrozumiała. To nie są klarowne przesłanki, że skoro urodziłem się w ciele mężczyzny, to nim jestem. Nawet mimo tego, że wskazuje na to moja fizyczność. Należę do osób zwanych „Nullo””, powiedział Curlykale w rozmowie z Wirtualną Polską.

Celebryta zdradził też, że podobają mu się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jestem biseksualny, ale większy pociąg czuję do mężczyzn. To płeć, która twardo stąpa po ziemi. A jeżeli chodzi o fizyczność, to upatruję w drugiej osobie podobieństwa do mnie. Więc na pewno owłosienie u faceta będzie dużym atutem. Nie lubię ludzi zmanierowanych – sam do takich nie należę. Nie lubię, kiedy ktoś jest przewrażliwiony”, czytamy na stronie WP.

Okazuje się, że usunięcie genitaliów nie oznacza dla Adama końca życia seksualnego. To nie jest tak, że zostałem wykluczony z kręgu przyjemności seksualnej. Będę miał orgazmy stymulowane m.in. przez prostatę. Poza tym u mnie największą rolę grają pieszczoty, dotyk – trzeba się bardziej postarać, żeby uzyskać tę przyjemność. Ta więź wynikająca z takiej formy zbliżenia jest dla mnie bardzo ważna”, wytłumaczył w wywiadzie model.

Jak będzie się zmieniał Adam Curlykale?

Model z Poznania zdradził także, że planuje jeszcze kilka metamorfoz. Przede wszystkim chce dotatuować sobie wewnętrzną część dłoni i stóp, pupę, pachy i miejsce po genitaliach. W jego dłoniach pojawią się też niedługo implanty subdermalne, a na dwóch górnych zębach zostaną doklejone kły. W przyszłości model chce się też pozbyć kilku żeber. Ze zmian, które nie dotyczą jego ciała, Adam wspomina o zmianie imienia i nazwiska na Gabriell Archianioł.

Kim jest Adam Curlykale?

Przypomnijmy, że Adam Curlykale to 33-letni model, bloger i psycholog z Poznania. Mężczyzna ma pokryte prawie 90% ciała tatuażami i nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Proces modyfikacji rozpoczął już w wieku 21 lat. Instagramer cierpi na atopowe zapalenie skóry, schorzenia poonkologiczne, a także posterydowe. Kilkanaście lat temu zdiagnozowano u niego raka jelita grubego. Bloger popadł w depresję, nie akceptował swojego wyglądu, próbował popełnić samobójstwo. W jednym z wywiadów zwierzył się, że dzięki tatuowaniu odkrył siebie na nowo. Dziś przeprowadza kolejne zmiany na skórze i w organizmie. Adam Cyrlykale na co dzień mieszka w Londynie, gdzie spotyka się z większą niż w Polsce tolerancją.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.