Córeczka zagranicznego dzienniakrza nie żyje
Fot. Instagram/@andykaczynski
POŻEGNANIE

Ogromna tragedia... 9-miesięczna córeczka znanego dziennikarza zmarła w święta

Maleństwo do końca walczyło z ciężką chorobą

Olga Figaszewska 29 grudnia 2020 11:57
Córeczka zagranicznego dzienniakrza nie żyje
Fot. Instagram/@andykaczynski

Do końca walczyli o życie córki. To był ogromny cios dla najbliższych 9-miesięcznej dziewczynki. Francesca odeszła po walce z chorobą. Córeczka znanego amerykańskiego dziennikarza zmarła w święta Bożego Narodzenia.

Andrew Kaczynski do końca walczył o życie córki

Andrew Kaczynski jest dziennikarzem i reporterem CNN polskiego i włosko-albańskiego pochodzenia. Trzy miesiące temu wyznał, że jego córeczka walczy o życie. U dziewczynki lekarze zdiagnozowali rzadki i agresywny guz mózgu.

„Francesca jest najsilniejszą osobą i najbardziej odporną. Niecały tydzień temu przeszła dwie operacje mózgu i jest już w domu i jest uśmiechnięta. Jestem przekonany, że będzie z tym walczyć”, pisał w sieci. Rodzice podkreślali, że Francesca była towarzyskim, odważnym i ciekawskim dzieckiem. 

Dziewczynka dzielnie walczyła z chorobą. Niestety kilka dni temu, okazało się, że Francesca zmaga się z infekcją grzybiczą. Maleństwo zostało podłączone do respiratora, a rodzice poprosili o modlitwę i wsparcie.

Niestety, kilka dni temu Andrew Kaczynski wraz z żona Rachel Louise Ensign poinformowali o stracie córeczki. Francesca przegrała walkę z chorobą.

„Ze złamanym sercem ogłaszamy, że nasza piękna córka Francesca zmarła zeszłej nocy w ramionach mamy i taty. W naszych sercach zawsze będzie dziura wielkości Fasolki. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że poznaliśmy jej miłość. Francesca, kochamy cię”, napisali.

Dziewczynka odeszła w Wigilię Bożego Narodzenia. 

Od kilku dni na Instgramie dziennikarza pojawiają się poruszające zdjęcia i nagrania z córeczką. Pod jednym z postów napisał: „To był ostatni uśmiech, jaki posłała mi Francesca. To było w moje urodziny i to była jedyna rzecz, jakiej pragnąłem. Chociaż w tym czasie zaczęła poważnie chorować, nadal zdołała obdarzyć tatę małym uśmiechem. Bardzo za nią tęsknimy”.

W opublikowanym przez siebie artykule, dziennikarz podkreślił: ,,Francesca okazała rodzicom miłość, której nigdy wcześniej nie znali i nigdy jej nie zapomną".

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.