Lyn May, Mexico city, Mexico 2021
Fot. Medios y Media/Getty Images
O tym jest głośno

68-latka i 31-latek zostaną rodzicami. Aktorka Lyn May potwierdziła, że spodziewa się dziecka!

Kobieta podzieliła się radosną nowiną na Instagramie

Marta Nawacka 10 sierpnia 2021 11:53
Lyn May, Mexico city, Mexico 2021
Fot. Medios y Media/Getty Images

68-letnia meksykańska aktorka Lyn May i jej 31-letni partner, Markos D1 podzielili się ze swoimi fanami na Instagramie zdjęciem, pod którym wyznali, że ich rodzina się powiększy. Mężczyzna cieszy się, że zostanie tatą! Ze strony fanów nie zabrakło zarówno gratulacji dla szczęśliwej pary, jak i krytyki tak późnego macierzyństwa.

Lyn May zaszła w ciążę w wieku 68 lat

W dzisiejszych czasach, kiedy kobiety coraz częściej decydują się najpierw na zrobienie kariery, a dopiero potem założenie rodziny, późne macierzyństwo już raczej nikogo nie dziwi. Jednak sprawa wygląda nieco inaczej, gdy matką ma zostać kobieta po 50. lub 60. roku życia. Ciąża w takim wieku wiąże się z większym ryzykiem powikłań, które mogą być zagrożeniem dla matki i dziecka. Dodatkowo maluch ma mniejsze szanse na to, że jego rodzicielka dożyje najważniejszych momentów w jego życiu oraz że dopisze jej zdrowie i będzie mogła się nim zajmować.

Mimo wszystko nie brakuje par, które spodziewają się dziecka lub powitały na świecie potomka, gdy miały już swoje lata. Jedną z takich kobiet jest meksykańska aktorka i tancerka egzotyczna Lilia Mendiola de Chi, znana pod pseudonimem Lyn May. Kobieta ogłosiła na swoim Instagramie, że jest w 3 miesiącu ciąży, choć sama ma... 68 lat! Radosną nowinę obwieściła pozując do zdjęcia ze swoim partnerem i jednocześnie ojcem dziecka, 31-letnim muzykiem Markosem D1. „Z radością ogłaszam, że jestem w 3 miesiącu i @markosd1official bardzo się cieszy, że zostanie tatą”, napisała Lyn. Para spotyka się od 2019 roku.

Pod tym wyznaniem wśród internautów rozgorzała zawzięta dyskusja. Jedni gratulowali przyszłym rodzicom, inni nie szczędzili słów krytyki dla późnego macierzyństwa 68-letniej aktorki.

Czytaj też: Wspaniałe wieści od George'a Clooneya! Rodzina aktora wkrótce się powiększy?

Lyn May
Fot. Lyn May/Instagram

Kim jest Lilia Mendiola de Chi – Lyn May?

Lyn May jest nie tylko meksykańską aktorką, ale również tancerką egzotyczną. W swoim życiu przeszła szereg operacji plastycznych, które miały jej pomóc zachować młody wygląd. Nie wszystkie jednak się powiodły, co widać na pierwszy rzut oka. Jeden z takich zabiegów skończył się dla kobiety fatalnie. Zamiast specjalnego preparatu wstrzyknięto jej oliwkę dla dzieci, co nie tylko oszpeciło jej twarz, ale także wywołało okropny ból. Przed laty Lyn May zwierzyła się, że cierpiała tak bardzo, iż rozważała popełnienie samobójstwa.

Partner 68-latki, 31-letni Markos D1, jest biznesmenem z własną marką kosmetyków. Zajmuje się także muzyką, a na co dzień tworzy w Los Angeles. Parze życzymy szczęśliwego rozwiązania!  

Zobacz także: Miliarder Józef Wojciechowski zostanie tatą? Jego o 50 lat młodsza partnerka jest w ciąży?

Lyn May i Markos D1, Mexico city, Mexico 2021
Fot. Victor Chavez/Getty Images

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.