opalanie na balkonie
Fot. ADOBE STOCK
O TYM JEST GŁOŚNO

32-letnia Polka zmarła podczas opalania się na balkonie. Znana jest już przyczyna zgonu

Policja wykluczyła udział osób trzecich

Rafał Kowalski 16 czerwca 2020 11:57
opalanie na balkonie
Fot. ADOBE STOCK

Do niespodziewanej i ogromnej tragedii doszło w niedzielę we włoskim miasteczku Nardo położonym na Półwyspie Salentyńskim. Na jednym z balkonów prywatnego mieszkania od rana opalała się 32-letnia Polka. Niestety, kobietę niedającą oznak życia znalazła kilka godzin później jej współlokatorka – również z obywatelstwem polskim. Lekarze przeprowadzą sekcję zwłok, która da odpowiedź na pytanie, co się stało.

Śmierć podczas opalania. Przyczyna jest już odkryta

Znajoma 32-latki od razu po powróceniu do domu ze spaceru i odkryciu ciała zadzwoniła pod numer alarmowy. Na miejsce zdarzenia przyjechała karetka, ale lekarze nie mogli już pomóc Polce. Chwilę później wezwano karabinierów. Ci wykluczyli udział osób trzecich. „Nie stwierdzono śladów włamania. Nic nie wskazywało na to, by ktoś przyczynił się do śmierci kobiety”, czytamy na portalu Lecceprima.it.

Sprawą zajął się prokurator Alessandro Prontera, który zadecydował o przetransportowaniu zwłok do kliniki w mieście Lecce. Tam przeprowadzona zostanie sekcja, która wykaże, co było pewną przyczyną śmierci. Na razie – na podstawie rozmów z lekarzami - spekuluje się we włoskich mediach, że był to krwotok wewnętrzny albo zawał serca.

Tożsamość zmarłej Polski nie jest znana. Wiadomo tylko, że mieszkała w Nardo, ale była zameldowana wraz z matką w miejscowości Porto Cesareo - 15 kilometrów od miejsca śmierci. Bliskim przekazujemy wyrazy współczucia. 

znicz, śmierć
Fot. stock.adobe.com

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.