O TYM SIĘ MÓWI

Przyjęcie urodzinowe Adele wywołało kontrowersje! Dlaczego?

Motywem przewodnim był... Titanic!

Olga Figaszewska 8 maja 2018 16:00

Adele piątego maja skończyła 30 lat! Jedna z najpopularniejszych i najlepiej zarabiających wokalistek w historii w spektakularny sposób uczciła swoje urodziny. Na pewno to przyjęcie ona i jej fani zapamiętają na długo. Tym bardziej, że impreza w stylu Titanica wywołała ogromne kontrowersje! Dlaczego? Co zarzucają jej internauci?

30. urodziny Adele. Jak wyglądały?

Brytyjska piosenkarka jest wierną fanką filmu Titanic. Nic dziwnego, że jej impreza urodzinowa pozostała w klimacie tamtych lat. Poza tym, trzydziestkę obchodzi się tylko raz, dlatego gwiazda postanowiła ją hucznie uczcić. Zdjęciami podzieliła się z wielbicielami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Artystka wystąpiła tego dnia w stylizacji łudząco podobnej, do tej, którą miała na sobie Kate Winslet wcielająca się w postać Rose DeWitt Bukater. Na kolejnym zdjęciu, Adele pozuje na szczycie drewnianych schodów.

„Nieprzyzwoita 30-stka! Nie jestem pewna, co będę robić przez kolejne 30 lat, bo do tej pory życie błogosławiło mnie ponad miarę. Dziękuję wszystkim, którzy kroczyli ze mną przez ostatnie 11 lat. Mojej rodzinie i przyjaciołom za zabawianie moich znajomych z fandomu Titanica. Ostatnia noc była najlepszą w moim życiu. To tylko kilka zdjęć. Jestem całkowicie zje**na, nie jestem pewna, czy kiedykolwiek wyjdę z domu”, podpisała relację z imprezy.

Dlaczego impreza urodzinowa Adele wywołała skrajne emocje?

Motyw przewodni nie wszystkim jednak przypadł do gustu. Dlaczego? Zaproszeni goście, jak i sama piosenkarka tańczyli w... kamizelkach ratunkowych! Wiele osób uznało pomysł Adele oznakę braki szacunku dla pamięci ofiar tragedii Titanica. Niektórzy bezpośrednio zaznaczają, że było to prostackie i nieodpowiednie.

„Co w następnym roku? World Trade Center?”, „Jest to dla mnie niesmaczne. Mogę zrozumieć motyw, ale jedynie jako wystawnej łodzi. Noszenie kamizelek ratunkowych jest nieokazaniem szacunku i zwyczajnie obrzydliwe. Tyle ludzi zginęło w tej strasznej tragedii, a tańczenie w kamizelkach, które mogły uratować tak wiele ludzi, jest okropne”, czytamy w komentarzach.

Zgadzacie się z nimi? Czy rzeczywiście Adele przesadziła? 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.