ZE ŚWIATA SPORTU

21-latka została okrzyknięta najseksowniejszą sędzią na świecie. To Polka! 

Poznajcie Karolinę Bojar!

Monika Katarzyna Krupska 24 czerwca 2018 09:51

Z pozoru zwykła studentka prawa, jednak po godzinach ma nietypowe hobby. Karolina Bojar z małopolski to piękna sędzia piłkarska, jej urodę wypatrzył nawet magazyn The Sun! Poranny dziennik brytyjski nadał Karolinie tytuł najseksowniejszej sędzi piłkarskiej. Zasłużenie? 

21-latka mecze zaczęła sędziować trzy lata temu. Pasją do sportu zaraził ją dziadek. Karolina na co dzień  prowadzi spotkania w małopolskiej A-klasie, ale w przyszłości marzy aby pójść w ślady Bibiany Steinhaus z Bundesligi, która sędziowała najwyższe rozgrywki. 

„Więcej agresji jest na meczach mężczyzn. Te mecze są szybsze, bardziej wymagające. Chociaż na najwyższym szczeblu kobiecym jest dużo większe tempo niż na niższych ligach męskich, więc ciężko generalizować”, mówiła w ubiegłym roku Karolina w telewizji WP, zapytana o to czyje mecze woli sędziować.

Zobaczcie zdjęcia Karoliny. Chcielibyście zobaczyć mecz sędziowany przez nią?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Widoki zapierające dech i wycieczka śladami „Gry o Tron”, czyli #PricelessCroatia  

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.