Landon Clifford
Fot. Instagram @Camryn Clifford
O TYM SIĘ MÓWI

Nie żyje 19-letni Youtuber. Landon Clifford osierocił dwójkę dzieci

,,Był najlepszym ojcem, o jakim dziewczynki mogły marzyć"

Olga Figaszewska 27 sierpnia 2020 08:51
Landon Clifford
Fot. Instagram @Camryn Clifford

Landon Clifford nie żyje. Znany YouTuber prowadzący kanał Cam&Fam miał zaledwie 19 lat. Osierocił dwójkę dzieci. Wiadomość o jego śmierci przekazała żona. Jej wpis chwyta za serce...

Landon Clifford nie żyje

Miał zaledwie dziewiętnaście lat. Landon Clifford odszedł 13 sierpnia. Przez kilka dni znajdował się w śpiączce farmakologicznej. YouTuber zmarł w wyniku uszkodzenia mózgu. Tragiczną informację za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała jego żona.

„13 sierpnia 2020 roku był ostatnim dniem Landona, najlepszego taty i męża, jakim tylko mógł być. Po spędzeniu kolejnych 6 dni w śpiączce przekazał kilka narządów potrzebującym w całym kraju. Umarł ratując życie innych. Takim był typem osoby. Współczujący, kochający, rozważny, miły i delikatny. Był niesamowitym mężem i najlepszym ojcem, o jakim dziewczynki mogły marzyć”, napisała Camryn Clifford.

„Głęboko zasmuca mnie, że nigdy go naprawdę nie poznają. Był taki młody i miał o wiele więcej życia. Nie tak to miało wyglądać. Miał obchodzić następne urodziny. Miał spacerować z córkami po wyspie. Miał umrzeć razem ze mną, ze starości. Słowa nie mogą oddać bólu, który czuję”, dodała.

Landon był szczęśliwym mężem i ojcem. Wspólnie z żoną prowadzili kanał na YouTubie, gdzie pokazywali swoje codzienne życie. Dzielili się z fanami najważniejszymi wydarzeniami dla swojej rodziny. Obserwowało ich ponad 1,3 mln osób.. Camryn i Landon w 2017 roku wraz ze swoją ukochaną powitali na świecie córeczkę – Collette Briar. Kilka miesięcy temu doczekali się drugiej pociechy – Delilah Rose.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

August 13th 2020 was Landon’s last day being the best dad and husband he could be. After spending the following 6 days in a coma he passed on and donated several organs to people in need all over the country. He died saving the lives of others. That’s the type of person he was. Compassionate, loving, thoughtful, kind, and gentle. He was an amazing husband and the best father those girls could of ever asked for. It saddens me deeply that they will never get to truly know him. He was so young and had so much more life to live. This isn’t how things were supposed to go. He was meant to make it to his next birthday. He was meant to walk his daughters down the isle. He was meant to die old with me. Words can not come close to describe the pain I feel. All I can do now is make sure our girls know how much he loved us. He’s looking down on us from heaven and his light will shine through the clouds when we look up at him. May he rest peacefully.

Post udostępniony przez Camryn Clifford (@camandfam)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.