NOWY NUMER VIVY!

Paprocki&Brzozowski na 17. urodziny marki ubrali do naszej sesji najpiękniejsze polskie gwiazdy. Co jeszcze w nowej VIVIE!? EKSKLUZYWNE VIDEO

Olga Figaszewska 1 listopada 2017 15:00

Polki kochają ich kreacje! Tylko oni potrafią stworzyć minimalistyczne, jak i wystawne kreacje.  Duet projektantów Paprocki&Brzozowski niedawno świętował swoje 17. urodziny! Tą wyjątkową sesją z udziałem najpiękniejszych polskich gwiazd oddajemy im stylowy hołd.

 

Maja Sablewska, Katarzyna Sokołowska, Maffashion, Paulina Krupińska, Edyta  Herbuś... Kto jeszcze stanął przed naszym obiektywem? Sprawdźcie niezwykły teledysk!

 

Zobacz też: Oto najciekawsze stylizacje gwiazd z pokazu duetu Paprocki & Brzozowski! Zgadzacie się z naszym wyborem?

 

Co jeszcze w nowej VIVIE! nr 22/2017?

Natalia Kukulska opowiada o szukaniu własnej drogi, oswajaniu śmierci i dojrzałym macierzyństwie. Co kolekcjonuje Maciej Zakościelny zamiast męskich gadżetów? Nam opowiedział o najważniejszych życiowych doświadczeniach. Małgorzata Domagalik po raz pierwszy o rozwodzie i nowych projektach. Dlaczego Aleksandra Konieczna zaczęła karierę po... pięćdziesiątce? W dziale AUTORYTETY, Jerzy Stuhr zdradził tajemnice ciemnej strony popularności. A także: Harvey Weinstein - spektakularny upadek wszechmogącego hollywoodzkiego producenta!

 

Nowa VIVA! z Natalią Kukulską na okładce, w kioskach już od czwartku 2 listopada

Natalia Kukulska, listopad 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Polecamy też: Dziś jubileuszowy pokaz duetu Paprocki&Brzozowski! Zobaczcie, czego gwiazdy życzą dwójce projektantów! EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.