Taniec z gwiazdami
Fot. Materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Poznaliśmy wszystkich uczestników 10. edycji Tańca z Gwiazdami?!

Czy ktoś jeszcze do nich dołączy?

Olga Figaszewska 29 lipca 2019 14:15
Taniec z gwiazdami
Fot. Materiały prasowe

Wszyscy są zgodni. To będzie jedna z najlepszych edycji Tańca z Gwizdami. Jesienią program znów pojawi się antenie Telewizji Polsat. Możemy liczyć na solidną dawkę pozytywnych emocji! Produkcja ujawnia kolejne osoby, które zmierzą się na parkiecie w walce o Kryształową Kulę. Czy poznaliśmy już wszystkich uczestników show?

10. edycja Tańca z Gwiazdami: uczestnicy

Widzowie poznali już dziesięć gwiazd, które pojawią się w jubileuszowym wydaniu show. Na Instagramie Tańca z Gwiazdami pojawił się podsumowujący post.

„10 gwiazd 10 edycji 💃🏼🌟🕺🏻 Czy ktoś jeszcze do nich dołączy? Komu kibicujecie?”, czytamy. Jesteśmy ciekawi, jakie niespodzianki stacja przygotowała dla swoich fanów. Ale wielbiciele show nie kryją swojego zachwytu.

Tymczasem do grona uczestników dołączyła również Sandra Kubicka! Możemy być pewni, że to nie koniec niespodzianek.

Komu będziecie kibicować?  

Barbara Kurdej-Szatan

Rafał Szatan

Reni Jusis

Damian Kordas

Monika Miller

Magda Bereda

Adam Małczyk

Akop Szostak

Ola Kot

Joanna Lazer z Red Lips

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…