Taniec z gwiazdami
Fot. Materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Poznaliśmy wszystkich uczestników 10. edycji Tańca z Gwiazdami?!

Czy ktoś jeszcze do nich dołączy?

Olga Figaszewska 29 lipca 2019 14:15
Taniec z gwiazdami
Fot. Materiały prasowe

Wszyscy są zgodni. To będzie jedna z najlepszych edycji Tańca z Gwizdami. Jesienią program znów pojawi się antenie Telewizji Polsat. Możemy liczyć na solidną dawkę pozytywnych emocji! Produkcja ujawnia kolejne osoby, które zmierzą się na parkiecie w walce o Kryształową Kulę. Czy poznaliśmy już wszystkich uczestników show?

10. edycja Tańca z Gwiazdami: uczestnicy

Widzowie poznali już dziesięć gwiazd, które pojawią się w jubileuszowym wydaniu show. Na Instagramie Tańca z Gwiazdami pojawił się podsumowujący post.

„10 gwiazd 10 edycji 💃🏼🌟🕺🏻 Czy ktoś jeszcze do nich dołączy? Komu kibicujecie?”, czytamy. Jesteśmy ciekawi, jakie niespodzianki stacja przygotowała dla swoich fanów. Ale wielbiciele show nie kryją swojego zachwytu.

Tymczasem do grona uczestników dołączyła również Sandra Kubicka! Możemy być pewni, że to nie koniec niespodzianek.

Komu będziecie kibicować?  

Barbara Kurdej-Szatan

Rafał Szatan

Reni Jusis

Damian Kordas

Monika Miller

Magda Bereda

Adam Małczyk

Akop Szostak

Ola Kot

Joanna Lazer z Red Lips

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.