Taniec z gwiazdami
Fot. Materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Zobacz spot jubileuszowej edycji Tańca z Gwiazdami!

Która para ma szansę na wygraną?

Olga Figaszewska 24 sierpnia 2019 12:45
Taniec z gwiazdami
Fot. Materiały prasowe

Przed nami 10. jubileuszowa edycja Tańca z Gwiazdami! Wkrótce fani programu będą podziwiać na parkiecie tanecznego show swoich ulubieńców. Telewizja Polsat opublikowała właśnie spot promujący program! Zobacz, jak zaprezentowały się w nim gwiazdy! 

10. edycja Tańca z Gwiazdami: oficjalny spot programu

Przypomnijmy, że już za 13 września na parkiecie Tańca z Gwiazdami zaprezentują się: Basia Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Ola Kot, Akop Szostak, Monika Miller, Damian Kordas, Magda Bereda, Adam Małczyk, Joanna Lazer, Reni Jusis i Sandra Kubicka.  Wśród tanecznych partnerów pojawią się Jan Kliment, Rafał Maserak,  Adam Adamonis, Michael Stetsyuk czy Janja Lesar. 

Gwiazdy oceniać będzie Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. A show poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz! 

W sieci pojawił się już spot z udziałem wszystkich gwiazd!  Komu będziecie kibicować w walce o Kryształową Kulę?   

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.