Taniec z gwiazdami
Fot. Materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Zobacz spot jubileuszowej edycji Tańca z Gwiazdami!

Która para ma szansę na wygraną?

Olga Figaszewska 24 sierpnia 2019 12:45
Taniec z gwiazdami
Fot. Materiały prasowe

Przed nami 10. jubileuszowa edycja Tańca z Gwiazdami! Wkrótce fani programu będą podziwiać na parkiecie tanecznego show swoich ulubieńców. Telewizja Polsat opublikowała właśnie spot promujący program! Zobacz, jak zaprezentowały się w nim gwiazdy! 

10. edycja Tańca z Gwiazdami: oficjalny spot programu

Przypomnijmy, że już za 13 września na parkiecie Tańca z Gwiazdami zaprezentują się: Basia Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Ola Kot, Akop Szostak, Monika Miller, Damian Kordas, Magda Bereda, Adam Małczyk, Joanna Lazer, Reni Jusis i Sandra Kubicka.  Wśród tanecznych partnerów pojawią się Jan Kliment, Rafał Maserak,  Adam Adamonis, Michael Stetsyuk czy Janja Lesar. 

Gwiazdy oceniać będzie Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. A show poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz! 

W sieci pojawił się już spot z udziałem wszystkich gwiazd!  Komu będziecie kibicować w walce o Kryształową Kulę?   

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?